Marseļa Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Marseille Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Marseļu ar AFerry. Prāmji uz Marseille, Francijā, ir pieejami no Alžīrijas, Korsiku, Sardīniju un Tunisijā. Jūs varat veikt prāmi uz Marseļu no 11 prāmju ostas:

Marseille Ferry Uzņēmumi

Ferries uz un no Marseļas, ir vada Algérie Ferries, Korsikas Linea, CTN un La Meridionale. Tā 4 prāmju kompānijas darbojas un no Marseļas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Marseļu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Nicas, Savonas un Toulon, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Algerie Prāmji un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Marseļas, ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Marseļu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Ajaccio - Marseille
(Corsica Linea)
62 €
  • Rezervēts: Ce, 10.9.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 25.9.2020. (Vienā virzienā)
  • 1 Pieaugušie (Kājāmgājējs)
Tunis - Marseille
(Corsica Linea)
205 €
  • Rezervēts: Se, 12.9.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 15.11.2020. (Vienā virzienā)
  • 2 Pieaugušie (Kājāmgājējs)
  • Marseļa Prāmji
  • Marseļa Prāmji
  • Marseļa Prāmji

Par Marseļas

Marseille pati par sevi ir galvenais centrs mākslas un vēstures, ar daudziem muzejiem un galerijām apmeklēt. Lielākā daļa no pilsētas objektiem var atrast 1., 2., 6. un 7. arrondissements. Tie ietver Old Port, bāka Sainte Marie, vēstures muzeju un daudz ko citu. Transporta un ap pilsētu ir vienkāršs, ar plašu tīklu autoceļu savieno Marseille uz ziemeļiem, austrumiem un rietumiem, dzelzceļa stacija ar tiešu satiksmi Nice, Tulūzā un Barselonā un plašu autobusu tīkls, kas kalpo par pilsētu un priekšpilsētu Marseļas.

Prāmji uz un no Marseļas

Algerie Prāmji , jūs atradīsiet ēdamistaba ar pirmās un otrās klases iekārtām, ērtas atpūtas telpas, beznodokļu veikaliem, bāriem un sundecks kā arī televīziju un vakara izklaides.

CTN (La Compagnie TUNISIENNE de Navigation) darbojas trīs modernas pasažieru prāmjiem. Jūs atradīsiet šie modernie kuģi gaisa kondicionētāju piedāvā pilnu borta iekārtām. Papildus draudzīgu personālu un lielisku visapkārt pakalpojumu, uz klāja jūs atradīsiet arī restorāni, bāri un kafejnīcas, rotaļu laukums un veikali. Jūs pat varat veikt peldēties uz klāja peldbaseinu, kad laika apstākļi ir labi.

SNCM darbojas lielu floti prāmjiem, kas visi paredzēti, lai nodrošinātu ērtu braucienu attiecībā uz pasažieriem. Jaunākās reģistrēšanās laiks Marseļas prāmji atšķiras dažādiem maršrutiem, pārliecinieties, lai pārbaudītu ar operatoru pirms došanās jūrā.

La Meridionale piedāvā kabīnes un virkni ērtiem sēdekļiem, viesmīlīgu personālu un kvalitātes ēdienus, kas gatavoti uz kuģa. Tas viss palīdz padarīt burvju pieredze palīdzēja ar mūzikas Korsikas atmosfērā.

Papildus draudzīgu personālu un lielisku visapkārt pakalpojumu, uz kuģa CTN prāmis jūs atradīsiet arī medicīnisko aprūpi, restorāni, bāri un kafejnīcas , bērnu rotaļu laukums un veikali. Jūs pat varat veikt peldēties uz klāja peldbaseinu, kad laika apstākļi ir labi.

Marseille Port

Ir četri termināļi, ka visi ir tādi paši ieejas punkti: viens tiem, kas transportlīdzekli uz prāmja un vienu kāju pasažieriem. Tie visi ir "GARES Piejūras Sud" (dienvidu termināļiem) rajonā. Visi prāmji no Marseille var rezervēt viegli un droši tiešsaistē ar AFerry.

Marseille ostu iekārtām

Marseille prāmju osta ir ļoti liela osta un piedāvā pilnīgu un plašu pakalpojumu klāstu un pakalpojumus pasažieriem.

Nokļūšana Marseļas ostā

Ar automašīnu
No A7 šosejas, veic izceļošanas numuru 3 un sekojiet norādēm atzīmēta "GARES maritimes". No A55 autoceļam, veic izceļošanas skaits 4 un sekojiet norādēm atzīmētos "GARES maritimes".

No A50 autoceļam, veikt tuneļus, kā tad, ja jūs gatavojas Fos sur Mer uz A55. Pēc tuneļiem, veic izvešanas apzīmēts "GARES maritimes".

Kā jūs tuvāk, dodies uz "GARES maritimes sud", kur ostā var atrast. Tas atrodas uz ziemeļiem no vecās ostas, starp Marseļas katedrāles un milzīgo CMA CGM debesskrāpja.

Transportlīdzekļa ieeja termināliem ir izslēgta apļa dienvidu galā Quai de la Gare Maritime.

Ar autobusu, vilcienu un metro
No lidostas: Veikt autobusu uz Marseille Saint Charles (pilsētas dzelzceļa stacijas un autoostas) . Tad ņem metro līniju 2 virzienā Bourgainville un nokāpšana Joliette.

No centra Marseļas:. Sākot Saint Charles, ņem metro līniju 2 virzienā Bourgainville un nokāpšana Joliette

Canebière: Take tramvaja līniju 2 virzienā Euromediterranée Arenc un nokāpšana Joliette. Ar autobusu, sākot no vecās ostas, ņem autobusu 55 virzienā Joliette.

Marseille Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Algerie Ferries

Gares Maritimes Sud, Grand Port Maritime de Marseille, 13002 Marseille, France

La Meridionale

Gares Maritimes Sud, Grand Port Maritime de Marseille, 13002 Marseille, France

CTN

Gares Maritimes Sud, Grand Port Maritime de Marseille, 13002 Marseille, France

Corsica Linea/CTN

Gares Maritimes Sud, Grand Port Maritime de Marseille, 13002 Marseille, France

Corsica Linea

Gares Maritimes Sud, Grand Port Maritime de Marseille, 13002 Marseille, France