Marsala Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Marsala ir lielākā pilsēta Trapani reģiona rietumu Sicīlijā. Prāmji no Marsala bura Favignana Jo Aegadian salām Ustica Lines. Jūs varat pasūtīt Ustica Lines prāmjiem ar AFerry.

Īpašie piedāvājumi

  • Marsala Prāmji
  • Marsala Prāmji
  • Marsala Prāmji

Par Marsala

Marsala ir slavens ar Marsalas vīna populārā eksportēt uz citviet Eiropā un ASV. Līdzīgi Sherry un ostas, Marsalas vīns bieži tiek izmantota kā gatavošanas sastāvdaļu, jo īpaši attiecībā uz vistas marsala ēdiens - nedrīkst jaukt ar Tikka Masala!

Viens no visspilgtākajiem objektiem Marsala ir Stagnone Lagoon - dabas rezervāts un kolekcija sāls baseini. Baseini vienmēr ir karsti vasarā sakarā ar zemo dziļuma līmeņos, kas var būt tik zema kā 2 metrus.

Prāmji uz un no Marsala

Ustica Lines vada flote 25 ātrgaitas kuģiem, katrs kuģis, kas aprīkots numuri ar gaisa kondicionieri, TV, mūzika, pusguļus sēdekļiem un borta bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Ātrākie kuģi var sasniegt ātrumu 36 mezgli.

Marsala ostu iekārtām

Prāmju terminālis nav iespējas, kā, piemēram, bet galvenā pilsēta ir tuvumā, kur jūs atradīsiet veikalus, restorānus, bankām un viesnīcām. Ir arī daži restorāni jūras krasta labajā netālu no ostas.

Nokļūšana Marsala ostu

Marsala var sasniegt, izmantojot A29 šosejas no Palermo, kas ir bezmaksas, un aptuveni 150 km brauciens.

Marsala Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Liberty Lines

Porto Marsala, , Sicily, Italy