Marmaris Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Prāmji no Marmaris Turcijā iet uz Rhodes, grieķu salā, ko pārvalda prāmju operators Sea Service. Jūs varat atrast sarakstu ar izlidošanas laiku un burāšanas ilgumiem zemāk, kur Jūs atradīsiet arī tikai nelielu izvēli mūsu labākās cenas uz prāmjiem uz un no Marmaris.

Īpašie piedāvājumi

  • Marmaris Prāmji
  • Marmaris Prāmji
  • Marmaris Prāmji

Prāmji uz un no Marmaris

Sea Service piedāvā atiet no Marmaris Rodas piedāvā ērtu veidu, attiecībā uz atpūtnieki apmeklēt tuvējo salu Rhodes. Jūras servisa darbojas savu lidojošo delfīnu uz Iviscos aprīkotas ar jaunākajām zemūdens spārnu tehnoloģijas, ceļā uz Rhodes no Marmaris.

Dodekanisos Seaways nodrošina aviokompāniju stils sēdvietas uz saviem fastcraft katamarānu kuģiem. Katram kuģim ir pārtikas kiosks pārdot uzkodas un dzērienus.


Par Marmaris

Marmaris ir vēstures aizsākumi līdz 3000 Britu Kolumbijā Par Ionians bija pirmais nokārtot šeit piesavināties tās skaistumu un daudzpusīgo pozīciju Marmarisas ostas veikt uz tirdzniecību. Tā tika nosaukts par Physcos ar Ionians kas vēlāk tika iebruka ar Aleksandra Lielais 4.gadsimtā Britu Kolumbijā

Vēlāk 1552, Osmaņu imperators, Kanuni Suleimans notverti pilsētas un mainīja nosaukumu uz "Marmaris".

Marmaris ir pārveidojis ārkārtīgi no reiz ir maza turku zvejas pilsētiņa populāram tūrisma galamērķis, pateicoties tās dabisko ostu ar mieru, kristāla skaidrs ūdeņos sekmēta lielisks burāšanas un niršanas kūrortiem attīstību un gleznainu piekrasti ar izturīgs kalni un priedes.

ap ostu teritorija piedāvā garšu raksturu vecpilsētas, aizmirst, ko senā pils, kas tagad ir muzejs. Netsel piestātne tiek sasniegts ar nelielu laipu, un ir viens no lielākajiem un modernākajiem Turcijā Hangout no Jetset, kurš Moor savas luksusa jahtas šeit.

Citas interesantas vietas, lai redzētu, ir Bībeles pilsēta Efes un Pamukkale (dabas veidošanos klintis un termālajiem baseiniem un uzskatīta par 8. pasaules brīnums).

Marmaris ir daži no visvairāk pievilcīgu pludmales Egejas reģiona austrumu Vidusjūrā. Marmarisa ir arī iepirkšanās Meka. Nelielais iepirkšanās centrs mājas līdz tirgus veikaliņi un intīmas restorānus, tomēr reālā darījumus ir atrodami Bazāra zonā, ar simtiem mazu veikalu, kas piedāvā ierasto turku izstrādājumi - apģērbu, ādas, rotaslietas un Rokdarbi.

pārklāti ar palmām, tad promenāde ir tipisks Vidusjūras justies, un ir lieliska vieta, kur par vakara maltīti vai nesteidzīgai pastaigai. Veikali, bāri un restorāni līnija ielās, katrs piedāvā kaut ko vairāk pievilcīgu nekā pēdējā.


Marmaris ostas

Marmaris prāmju osta atrodas Vidusjūras piekrastē, kas dienvidrietumos Turcijas. Marmaris prāmju osta ir dabiski aizsargā Yildiz Adasi pussalā. Tas ir novedis pie attīstību divu lielāko un daudziem citiem maziem piestātnēs. Prāmji no ostas Marmaris doties uz Grieķijas salas Rhodes un to var rezervēt droši tiešsaistē ar AFerry.


Marmaris ostu iekārtām

Marmaris Ferry Port piedāvā dažādus pakalpojumus pasažieru terminālā, kas atrodas beigās prāmju piestātne. Prāmju termināls ir pilnībā gaisa kondicionieri, un nodrošina iespējas, piemēram, informācijas galda, valsts telefonus, muitas iestādēm, tualetes, restorānu un beznodokļu veikaliem.

Ir taksometru stāvēt un autostāvvieta gan īstermiņa, gan ilgtermiņa autostāvvieta tiesības priekšā pasažieru termināla ēkas.


Nokļūšana Marmaris

Ostas ( "Liman" turku) atrodas agrāk Netsel Marina austrumu galā Marmaris. No austrumiem Marmaris, brauciet pa Mustafa Muni Relgin bulvārī un garām autoostas virzienā Marina.

No rietumiem no Turnuc, Icmeler vai Marmaris sekojiet centrālo Marmaris ceļu un nogriezieties pa kreisi pie Ataturk bulvārī, pēc Ulusal Egemenlik ielu līdz jūs sasniedzat beigām kūrorta tur un izpildiet iepriekš Marina.

Marmaris Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Sea Service

Marina Otoparki, 48700 Marmaris, Turkey