marix Line

marix Line
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet Marix Line prāmi šodien ar AFerry un padarīt lielākā daļa no jebkura vizītes Japānā. Operators Marix Line piedāvā prāmju starp salām Kyushu, Tokunoshima, Okinawa, Amami Ošima, Okinoerabujima un Yoronjima atrodas uz dienvidrietumiem no Nansei arhipelāgu, ko sauc arī Ryukyu salas. Šīs salas ir sadalītas starp Kyushu salu un Taivānas. AFerry vienmēr lētas cenas Marix Line prāmju un jaunākajiem piedāvājumiem.

Noklikšķiniet uz prāmja maršrutā zemāk par detalizētu Marix Line grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, pasažieriem ar transportlīdzekļiem, kas dodas ceļā no Kagošimas, — ne vēlāk kā 2 stundas pirms izbraukšanas, bet pasažieriem ar transportlīdzekļiem visās citās ostās — ne vēlāk kā 1 stundu pirms izbraukšanas.

Maršruti:
42
Īsākais šķērsojums:
Wadomari - Yoron
1 h 40 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

marix Line Maršruti

    Borta Marix Line prāmji

    Marix Line pieder divi kuģi, uz Queen Coral PLUS (Pleasant, Luxury un Utility Kuģu) un Queen Coral 8 . Dažām telpām, ka jūs atradīsiet uz klāja ir restorāns, bārs, spēļu zona un monētu skapītim. Tūristi var baudīt skaisto skatu uz Kluso okeānu un nelielas Japānas salas.