Mariehamna Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Mariehamn Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Mariehamn ar AFerry. Prāmji uz Mariehamnas, Ālandu salās, ir pieejami no Igaunijas, Somijas un Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Mariehamn no Helsinku, Kapellskär, Stokholmu, Tallinu un Turku.

Mariehamn prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Mariehamnas darbina ar Tallink Silja un Viking Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Mariehamnas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Mariehamnas, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Langnas, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Mariehamna prāmji ar Tallink Silja un Viking Line ir pazīstami ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Mariehamn būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Mariehamna Prāmji
  • Mariehamna Prāmji
  • Mariehamna Prāmji

Par Mairehamn

Mariehamn tika dibināta 1861.gadā kā daļu no Krievijas impērijas, un tika nosaukts pēc Marija Aleksandrovna, imperatores consort Krievijas karaļa Aleksandra II un kopš tā laika palika autonomu reģionu Ālandu.

Mariehamn ir ļoti pievilcīga pilsēta ar platām ielām un zaļo zonu ar satriecošu displeju pavasara puķes visur. Tā ir maza jaunības pilsēta ar restorāniem un bāriem, lai atbilstu visām gaumēm gājiena attālumā no Mariehamnas prāmju ostas.

pilsēta piedāvā daudz, lai izpētītu, piemēram, jūras muzeju kuģu Pommern, celta Glāzgovā uz 1930. vai vienkārši atpūsties pludmalē.

Mariehamn ostas

Mariehamn prāmju osta atrodas Mariehamn, galvaspilsētā Ālandu salas. Mariehamn ir uz pussalas ar divām svarīgām ostām celtas piekrastes līčos par austrumu un rietumu krastu savieno prāmju satiksmi uz Zviedriju un kontinentālo Somiju.

Prāmji uz un no Mariehamnas

Ja uz klāja jebkuru Tallink kuģis jūs atradīsiet plašu uz kuģa iekārtu, tostarp restorāni, bāri, diskotēka, biznesa atpūtas telpas, bezvadu interneta , TV, veikali un bērnu spēļu laukumu. Vienalga, vai esat atvaļinājumā vai komandējumā, Tallink piedāvā fantastiski pansijas pakalpojumu.

Mariehamn ostu iekārtām

Pie Mariehamn prāmju ostu pasažieri atradīs labu izvēli veikalos un restorānos, ar viesnīcām arī tuvu pie rokas. Mariehamn prāmju osta nodrošina dažādas iespējas, tostarp restorānu, bāru, sabiedriskās tualetes un taksometru pietura. 500 metru attālumā Jūs atradīsiet tūrisma informācijas centrs un maiņas punkts.

Auto autostāvvieta (gan īstermiņa, gan ilgtermiņa) ir pieejami ostā, tomēr tas ir bez uzraudzības. Arī vasaras mēnešos ierobežots vietu skaits var būt pieejamas. Lai iegūtu sīkāku informāciju, jūs varat zvanīt 00358 18 531470.

Nokļūšana Mariehamn

Sundqvists darbojas visu autobusu pakalpojumus uz salas. Ir bieži savienojumi no autoostas tikai ārpus prāmju termināla uz pilsētas centru un uz Eckero.

Nav dzelzceļa tīkls Ālandu salas.

Mariehamn Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Tallink Silja

Västra Hamnen, Mariehamn, 22100, Aland Islands

Viking Line

Viking Line Terminal, Västerhamn, FIN-22101, Aland Islands, Finland