Marettimo Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Marettimo ar AFerry. Prāmji uz Marettimo, jo Aegadian salās, ir pieejami. Jūs varat veikt prāmi uz Marettimo no Trapani.

Marettimo Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Marettimo darbina ar Liberty Lines. Kad jūs meklēt prāmi uz Marettimo, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Marettimo prāmji ar Liberty līnijām ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Marettimo būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Marettimo Prāmji
  • Marettimo Prāmji
  • Marettimo Prāmji

Par Marettimo

Marettimo skaista un lielākoties neskartā sala ir viena no Aegadian salām Vidusjūrā rietumu Sicīlijas Itālijā. No Trapani, tas aizņem apmēram stundu, ar prāmi, lai sasniegtu salu, kur jūs atradīsiet nelielu, whitewashed mājas putnēns ap nelielu ostu pildīta ar zvejas laivām. Ir daudz pastaigu takas uz salas un labprāt pārgājienu var sasniegt augstākos punktus un atklāt seno izskatu-outs - Norman pils uz ziemeļaustrumu piekrastē, un paliek nedaudz romiešu ēkas. Kavēties pie kafijas tases, skatoties pasaule iet ar veco zvejas ostas un baudīt mieru un neskarto skaistumu šo slepeno salu.

Prāmji uz un no Marettimo

Siremar , jūs atradīsiet ērtas sēdvietas paveras panorāmas skats caur lielajiem logiem kuģa. Prāmji starp Aegadian salām un Sicīlijā ir fastcraft zemūdens spārniem, un var sasniegt ātrumu līdz 40 mezgliem. Šie maršruti ir pieejami tikai kājāmgājējiem.

Ustica Lines vada flote 25 ātrgaitas kuģiem, katrs kuģis, kas aprīkots numuri ar gaisa kondicionieri, TV, mūzika, pusguļus sēdekļiem un borta bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Ātrākie kuģi var sasniegt ātrumu 36 mezgli.

Rezervējiet prāmi uz šodienas apdullināšanu salas Marettimo ar AFerry. Mēs esam pārliecināti, ka jūs nenožēlosiet apmeklējumu!

Marettimo ostu iekārtām

Tā kā ostas ir tik mazs, ka nav reālas iespējas. Tomēr nav nepieciešams, lai būtu un ir tuvumā restorāni, telpas un kafejnīcas, kas var rūpēties, lai jūsu vajadzībām, kā jūs gaidāt jūsu prāmi.

Marettimo ostas

Marettimo tika saukts par vienu no labākajiem neapdziedāts pludmales kūrortos Eiropā. Tas ir ļoti zaļa sala ar gandrīz bez automašīnām ir ideāls, ja jūs patiešām vēlaties, lai saņemtu prom no tā visa. Un hydrofoil prāmis no Trapani Sicīlijā aizņem nedaudz vairāk par stundu.

Darba ostai

Tā kā sala ir ļoti mazs, ar to, faktiski, gandrīz nav izmantojamas ceļiem, nokļūšanai uz un no ostas, nav grūti, un tas ir vislabāk izdarīt ar kājām .

Marettimo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Siremar

4 Via Scalo Nuovo, TP 91023, Italy

Liberty Lines

, 91023 Marettimo, Favignana TP, Italy