Mantoudi Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Mantoudi ar AFerry. Prāmji uz Mantoudi, Grieķijā, ir pieejami no Sporades salām. Jūs varat veikt prāmi uz Mantoudi no Skiathos un Skopelos.

Mantoudi Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Mantoudi darbina ar Anes Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Mantoudi, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Mantoudi prāmji ar Anes Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Mantoudi būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Mantoudi Prāmji
  • Mantoudi Prāmji
  • Mantoudi Prāmji

Par Mantoudi

Mantoudi ir neliela pilsēta ziemeļos Evia salas, kas ir saistīta ar tiltu uz kontinentālo Grieķiju. Mantoudi ir fragments pilsēta, jo tā atrodas pa ceļam uz populārākajiem kūrortiem in Evia salas, un tā ir vieta prāmju ostas ar savienojumiem ar Grieķijas salām Skiathos un Skopelos.

Evia sala ir otrā lielākā Grieķijas salām pēc Krētas un ir daudz Arheoloģijas vietnes kuru apdzīvo grieķi, romieši, Osmaņu impērija un albāņiem.

Prāmji uz un no Mantoudi

Ferries uz un no Mantoudi tiek nodrošināts ar ANES Ferries, un ko var ar AFerry. Zemāk jūs varat atrast visu Mantoudi prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

ANES Prāmji darbojas flote diviem kuģiem, uz Proteus un Ag. Nektarios . Katram kuģim ir pilnu iekštelpu un āra sēdvietas un atpūtas, kā arī dažādas uzkodas un atspirdzinājumi ir pieejami uz kuģa.

Mantoudi ostu iekārtām

Mantoudi osta ir osta ar ierobežotām iespējām. Tuvākās ērtības ir 3km iekšzemē Mantoudi pilsētā.

Nokļūšana Mantoudi

Ar auto Mantoudi var sasniegt, izmantojot ceļu, lai Halkida, un tad pēc norādēm uz Ziemeļu Evia-Edipsos. Mantoudi ir aptuveni 54km no Halkida.

Ar autobusu Autobusi no Atēnām uz Mantoudi atkāpties no Liossion autoostas Atēnās, ar izmaiņām pie Halkida.

Mantoudi Karte

Skatīt karti

Ostu adreses