Manila Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Manila ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Filipīnās ir pieejami no Manilas uz Cebu City.

Manila Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Manilas darbina ar 2GO Travel. Kad jūs meklēt prāmi uz Manila, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Manila prāmjus ar 2GO Travel ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Manila būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Manila Prāmji
  • Manila Prāmji
  • Manila Prāmji

Par Manila

Manila ir kapitāla Filipīnām, tā kombināciju mūsdienu debesskrāpjiem un spāņu koloniālās arhitektūras, tanī krastā uz salas Luzon. No Old Manilas centrā ir sienu pilsēta, Intramuros. Populārs apskates vietas Fort Santiago leģendārs citadeli un bijušo militāro cietumu un 16. gadsimta baroka baznīcu San Agustin

Manila bieži tiek uzskatīta par apstāšanās ceļotājiem, sasniedzot citus Filipīnu salām. Tas ir aizņemts un attīstot pilsētu, bet arī piedāvā lieliskus restorānus, nakts un krāsains vairāku kultūras mantojumu. Osta var atrast austrumu krastā no pilsētas.

Prāmji uz un no Manila

2GO Travel prāmji piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un iespējas. Atkarībā no kuģa, uz klāja jūs atradīsiet ēdamzonas, veikali, spa un salons un funkcija telpu. Neatkarīgi no kuģa jūs, jūs varat garantēt, skaistu skatu un vienmērīgu braucienu.

Manila ostas

Manila osta atrodas uz austrumu krastu no pilsētas. Prāmji no Manilas doties Bacolod City, Cebu City, Tagbilaran City Zamboanga City un Cagayan De Oro.

Tālāk, jūs varat atrast visu Manilas prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Manila ostu iekārtām

osta ir viena no lielākajiem Filipīnās un piedāvā dažas vienkāršas iespējas. Daudz restorāniem un kafejnīcām var atrast ap ostu.

Nokļūšana Manila ostu

Manila ir aizņemts attīstīt pilsētu, lai sabiedriskais transports ir ļoti laba. Jūs varētu izvēlēties, lai pārietu uz vilcienu, autobusu, taksometru, vai tiem, kas jūtas piedzīvojumu jūs varētu saņemt jeepney - krāsains autobusu, kas gaidīs līdz pilnīgai pirms došanās, tie ir lētāki nekā autobusu, bet var aizņemt ilgāku laiku

.

Manila Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

2GO Travel

Boston Ticketing- ATI Inc, Pier 15 Eva Macapagal Super Terminal-Harbour Center,25th St. South Harbor, Manila, Philippines