Manche Iles Express prāmji

Manche Iles Express
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Manche Iles Express prāmi uz Normandijas salām, Francijā un Anglijā. Manche Iles Express sniedz šos pakalpojumus, izmantojot divus ātrgaitas catarmarans.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Manche Iles Express Ferries uz Granville, Diélette un Barneville-Carteret Normandijā ar Normandijas salām Jersey, Gērnsijas, Oldernijā un Sark. Skatīt zemāk jaunāko Manche Iles Express Ferries cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Manche Iles Express prāmji grafika.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Pasažieriem jāreģistrējas iekāpšanai vismaz 1 stundu pirms izlidošanas. Jebkuram pasažierim, ieskaitot pasažierus, kuriem ir biļetes un kas ierodas reģistrēties mazāk nekā 30 minūtes pirms izlidošanas, var atteikt iekāpšanu, un viņi nevarēs vērsties pret MANCHE ILES EXPRESS. Pasažieri, kuriem atteikta iekāpšana novēlotas ierašanās dēļ, lai reģistrētos, joprojām atbild par biļetes cenu. Rezervējot, jūs saņemsit otro apstiprinājumu, kurā būs norādīts Manche Iles Express atsauces numurs. Lūdzu, ņemiet to līdzi izbraukšanas un ielidošanas procedūrām, jo bez Manche Iles Express atsauces jums netiks atļauts ceļot.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Manche Iles Express Maršruti

   Borta Manche Iles Express

   Manche Iles Express ir 2 ātrgaitas katamarāni, uz Marin-Marie un Victor Hugo . Borta jūs atradīsiet vairākas iespējas, tai skaitā bārs un aviosabiedrība stila sēdvietas.

   Lūdzu, ņemiet vērā, , kas visi pakalpojumi ar Manche Iles Express ir tikai kājāmgājējiem.


   Neatkarīgi Manche Iles Express pakalpojumu jūs izvēlaties, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu pieredzi. Rezervējiet Manche Iles Express prāmis ar AFerry.

   Video

   Manche Iles Express YouTube Video