Malta Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Malta Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Maltu ar AFerry. Prāmji uz Maltu, Maltā, ir pieejami no Itālijas un Sicīliju. Jūs varat veikt prāmi uz Maltu no Katānijas, Pozzallo un Salerno.

Malta Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Maltas tiek darbināti ar Grimaldi Lines, Tirrenia di Navigazione un Virtu Ferries. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Maltas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Maltu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Malta prāmji ar Grimaldi Lines, Tirrenia di Navigazione un Virtu Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Maltu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Catania - Valletta
(Grimaldi Lines)
191 €
  • Rezervēts: Pr, 7.9.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 27.9.2020. (Vienā virzienā)
  • 2 Pieaugušie (Kājāmgājējs)

Īpašie piedāvājumi

  • Malta Prāmji
  • Malta Prāmji
  • Malta Prāmji

Par Maltā

Malta ir skaista sala Vidusjūrā tikai uz dienvidiem no Sicīlijas. Malta vienmēr ir bijusi stratēģiski svarīga, jo tā pozīciju Vidusjūrai un tika iekaroja vairāku spēcīgu cilvēku. Maltas skaistuma, vēstures un smilšainās pludmales vienkārši apburt jums. Ir daudz ko darīt un apmeklēt salā, ieskaitot Fort Rinella, Hypogeum par Ħ al-Saflieni, megalītiskās tempļi, Valletta ūdens priekšā, niršana ar akvalangu un, protams, atpūsties uz krāšņs pludmalē!

Prāmji uz un no Maltas

kuģa Virtu Prāmji Jūs varat atrast klubu klases atpūtas telpa, restorāns, iepirkšanās centru un citas atpūtas iespējas.

Malta osta

Maltas prāmju osta var atrast Valetas krastmalu, uz austrumiem no salas. Maltas salas ir trīs UNESCO Pasaules mantojuma vietas, viena ir pilsēta Valleta - Maltas galvaspilsētā. Ostas un apkārtējā teritorija ir iepakotas pilns ar vēsturi un iespaidīgākajām ēkām. Izbraukums uz un no Maltas uz Sicīliju ar AFerry.

Malta ostu iekārtām

Maltas prāmju osta ietver comfotable uzgaidāmā telpa, tualete telpas un bagāžas telpas. Gar krastmalu jūs arī varēs atrast vietas, lai iepirkties un baudīt maltīti.

Darba uz Valletu

Valletta osta ir viegli piekļūt ar taksometru, autobusu (Route 130), un pat ar horsecab. Auto noma un autostāvvieta ir pieejami.

Malta Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Tirrenia di Navigazione

Sea Passenger Terminal Tirrenia Office - Room 80 Pinto Wharf Floriana FRN 1913 Malta, 1913, Malta

Virtu Ferries

Virtu Passenger Terminal,Xatt il-Ghassara tal-Gheneb,Marsa, Malta, MRS 1917, Malta