Malmö Bridge Biļetes

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Malmö Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Malmē ar AFerry. Prāmji uz Malmē, Zviedrijā, ir pieejami no Dānijas un Vācijas. Jūs varat veikt prāmi uz Malmi no Kopenhāgenas un Travemünde.

Malmö Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Malmes darbina Finnlines un Oresundbron. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Malmes, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Malmē, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Gēteborgas, Helsingborgas un Trelleborg, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Malme prāmjiem ar Finnlines un Oresundbron ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Malmē būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Malmö Bridge Biļetes
  • Malmö Bridge Biļetes
  • Malmö Bridge Biļetes

Par Malmē

Malmö ir trešā lielākā pilsēta Zviedrijā, aiz Stokholmā un Gēteborgā. Kopā ar Kopenhāgenu Dānijā, tas ir Ēresunda reģionu, kas ir visblīvāk apdzīvota vieta Skandināvijā.

Kopš būvniecību Zunda tiltu, Malmö ir pārveidots, lai kļūtu par centrālo mezglu jaunu biznesa un apdullināšanu arhitektūru. Ir pat Skandināvijas seriāls noteikts ap tilta nosaukumu "The Bridge", kas ir tēma populārs autobusu ekskursijā Malmē.

dienā ir daudz ko redzēt Malmē. Ar skaistu ēku, piemēram, Turning Torso, muzejiem un pat futbolu, kas ir ļoti populārs Zviedrijas dienvidos. Malmö ir mājvieta vienam no Eiropas lielākajiem skeitparkiem, Stapelbäddsparken , kas ir atvērts visu gadu un bez maksas apmeklēt.

Naktī, tur ir kaut ikvienam. Atpūtieties plašs restorānu un pieredzi skandināvu virtuvi tās ļoti vislabāk. Ja jums liekas, ka nakts vēl ir jauna, jūs varat apmeklēt naktsklubus pilsētā, kur jūs varat atrast lielu bāri un kazino.

ceļo uz un no Malmes

Ēresunda tilta ir garākais kombinēts ceļu un dzelzceļa tilts Eiropā. Tilta sākas no Zviedrijas krastiem ārā 8 kilometrus uz mākslīgo salu Peberholm, būvēts, lai ļautu satiksmes pāriet no tilta līdz tuneli. No Peberholm, tunelis ir 4km gara savieno Dānijas salas Amager, netālu Kopenhāgenā.

Tātad rezervēt Malmö biļeti tiešsaistē jau šodien ar AFerry. Vienkārša un droša rezervēšana un lieliska cenas gadu!

Nokļūšana Malmē

Malme ir labi apkalpo galvenajiem autoceļiem Zviedrijā. Lai izmantotu Ēresuna tilts, kas jūs pievienoties E22 virsraksta Rietumus.

Malmö Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Oresundbron

Oresund Bridge, Malmö, Sweden