Mallaig Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Mallaig ir zvejas osta apmēram 1000 cilvēku, kas atrodas aptuveni 150 jūdzes uz ziemeļiem no Glāzgovas, Skotijā. Mallaig ir arī iespaidīgu kalnu un piekrastes ainavas, tīru balto smilšu pludmales un viens no visievērojamāko dzelzceļa braucieniem Eiropā. Mallaig ir dažādas vietas, kur palikt, sākot no kopmītnēm līdz pmarket viesnīcas.

  • Mallaig Prāmji
  • Mallaig Prāmji
  • Mallaig Prāmji

Prāmji uz un no Mallaig

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas izveicīgs kuģus, lai pārvietotos mazākās saliņas Hebrides. Uz kuģa Jūs atradīsiet kafijas kabīni, un atkarībā no maršruta jūs varat atrast borta veikals.


Mallaig ostas iekārtām

Prāmju terminālis Mallaig ir 5 minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra, kur jūs atradīsiet veikali, restorāni, bankas un autostāvvietu. Autostāvvieta ir ierobežots pie ostas, bet tas ir 2 pieejamas autostāvvietas.

Darba Mallaig

Ar vilcienu
Dzelzceļa stacija atrodas tikai 5 minūšu gājiena attālumā no prāmju termināla un piedāvā savienojumus Fort William un Glāzgovu.

Pēc auto
No Glāzgovā, sekojiet A82 līdz Fort William un tad A830 lai Mallaig.


Par Mallaig

Mallaig ir tradicionāls zvejas osta, lai jūs atradīsiet dažas fantastiskas jūras velšu restorāni, kuros pasniedz tikko nozvejotas zivis. Pilsēta atrodas stratēģiski izdevīgā kā vārteja uz mazajām salām Skotijas salās, padarot to par lielisku bāzi, lai izpētītu mazākām salām Hebrides.

Mallaig Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Mallaig Pier, Highland, PH41 4QD , United Kingdom