Mali Losinj Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Mali Losinj ar AFerry. Prāmji uz Mali Losinj, Horvātijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Mali Losinj no Cesenatico un Pesaro.

Mali Losinj prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Mali Losinj darbina ar GOMO Viaggi. Kad jūs meklēt prāmi uz Mali Losinj, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Hvar, Novalja un Piran, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Mali Losinj prāmji ar GOMO VIAGGI ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Mali Losinj būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Mali Losinj Prāmji
  • Mali Losinj Prāmji
  • Mali Losinj Prāmji

Par Mali Losinj

Mali Losinj ir lielākā pilsēta uz Horvātijas salas Losinj Adrijas jūrā. Pilsētā ir liels dabas osta brīnišķīgā vietā, kas izraibināta ar pilsētas mājas un uzliekot 19.gs. jūras kapteinis namu un zaļie pauguri un priežu meži.

Šī nelielā pilsēta ir rotāti ar neskaitāmiem dabas skaistumu, kā arī daudzas vēsturiskās vietas, apmeklēt baznīcu St Martin (no 1450). Sporta un cienītāji var izbaudīt vindsērfingu, motocikli, ūdens slēpošana, teniss, izjādes, niršana, zemūdens makšķerēšana, riteņbraukšana, panorāmas lidojumi, lēkšana ar izpletni, pastaigas, pārgājieni un daudzas citas aktivitātes. Ir daudz bāri un diskotēkas tiem, kam patīk nakts out.

Mali Losinj Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Gomo Viaggi

Riva Kapetana, Mali Losinj, 51550, Losinj, Croatia

Venezia

Mali Losinj, 51550, Croatia