Malaga Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Malaga Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Malagu ar AFerry. Jūs varat izmantot, Malagu, lai prāmjus ap Spānijā, kā arī uz Maroku. Vietējie pakalpojumi Spānijā ir pieejami no Malagas Meliļu kamēr prāmji prom no Spānijas buru Tanger Med.

Malaga Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Malaga darbina ar Balearia un Transmediterranea. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Malagas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Malagu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Almerijas un Motril, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Malaga prāmjiem ar Balearia un Transmediterranea ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Malagu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Malaga Prāmji
  • Malaga Prāmji
  • Malaga Prāmji

Par Malaga

Galvenās apskates vietas Malaga ir Alcazaba un romiešu teātris; Gibralfaro Castle; Pikaso Foundation - Dzimtā mājas muzejs Picasso; Neoklasiskā katedrāle Encarnation; Bīskapa pils; Bullring sauc Plaza de Toros.

Prāmji uz un no Malaga

Transmediterranea s mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Malaga ostas

Malaga ir lielākā piekrastes pilsēta Andalūzijas un ir patiess, un tipisks Andalūzijas pilsēta ar graudaini individuālismu neskartas tūrismu un, lielā mērā, ka pagājušais laiks . Malaga ir arī pārpalikumus pasažieru prāmju ostas, lai gan mūsdienās tur ir pakalpojums, tikai Spānijas anklāvā Melilju Marokā. Ja jūs dodaties uz Fes un austrumu Maroku, tas ir noderīgs savienojums - it īpaši tāpēc, ņemot auto vairāk. Brauciena nepieciešamas septiņas stundas. Visi prāmji no Malaga var rezervēt, izmantojot AFerry

Malaga ostu iekārtām

Malaga Ferry Port piedāvā pamata papildinājums iekārtām un pakalpojumiem.

Nokļūšana Malaga

Malaga prāmju osta ir viegli sasniedzama no jebkuras Spānijā. No Cordoba varat veikt A45 uz Malagu. No dienvidu piekrastē, ņem A7 virsraksta ziemeļu virzienā Malaga. No Ziemeļu piekrastē, ņem A7 pozīcijas dienvidu virzienā Malaga.

Malaga Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Balearia

Est. Marítima, Recinto del Puerto Local E-1, C.P. 29016, Spain

Trasmediterranea

Est. Marítima, Recinto del Puerto Local E-1, C.P. 29016, Spain