Mahon Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Mahon Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Mahon ar AFerry. Jūs varat izmantot Mahon ņemt prāmjus ap Baleāru un arī uz Spāniju. Vietējie pakalpojumi Baleāru ir pieejami no Mahon Palma kamēr prāmji prom no Baleāru bura Barselonā un Valensijā.

Mahon prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Mahon ir vada Transmediterranea. Kad jūs meklēt prāmi uz Mahon, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ciutadella, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Mahon prāmji ar Transmediterranea ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jums justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Mahon būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Barcelona - Mahon
(Trasmediterranea)
160 €
  • Rezervēts: Pk, 27.11.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 26.2.2021. - Ot, 30.3.2021.
  • Automašīna + 2
  • Mahon Prāmji
  • Mahon Prāmji
  • Mahon Prāmji

Par Mahon

Pilsētā ir daudz ko piedāvāt. Lielākā daļa no iepirkšanās ir pa gājēju ielām ar brīnišķīgu kūku veikaliem un tirgiem pārdod ādas, keramikas un svaigu pārtiku un zivis.

Vai vēlaties, lai izpētītu tās šaurajām ieliņām, vai apmeklējiet patīkama šaubīgi kvadrātus ar sveikt seguma kafejnīcās, vai arī dod iepirkšanos, kas svārstās no divreiz iknedēļas tirgus dārgi dizaineru veikaliņi, Mahon ir jābūt par katru vizīti Menorca.

Prāmji uz un no Mahon

Transmediterranea s mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Mahon ostas

Mahon prāmju osta atrodas salā Menorca, un tas ir viens no lielākajiem dabas osta pasaulē. Tās paplašināšana, kopā ar tās atrašanās vietu Vidusjūrā, ir padarījusi to par stratēģisku cietoksnis daudzu tautu visā vēsturē. Prāmji no Mahon doties gan Maljorku un Valensijā un Barselonā uz kontinentālo Spāniju. Visi Mahon prāmju var rezervēt, izmantojot AFerry

Mahon ostu iekārtām

Jūs varat arī apbrīnot porta skatu, skatīties kuģus vai baudīt viesmīlību restorāniem. Saņemt atmosfērā un rezervēt prāmi uz Mahon. Bāri un restorāni gar Portside atdzīvojas naktī tas ir viegli pavadīt daudzas stundas noteikti ostā.

Nokļūšana Mahon

Menorca nav liels salu un osta Mahon ir skaidri iezīmētas visā salā.

Mahon Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Balearia

Moll del Cos Nou, s/n, Menorca, Balearics, 07701, Spain

Trasmediterranea

Muelle Comercial, s/n, C.P. 07701, Balearics