Mahart Passnave Prāmji

Mahart Passnave
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Mahart Passnave Ferry starp Ungāriju un Austriju, caur ostām Budapeštā un Vīnē. Mahart Passnave izmantot ātrgaitas zemūdens spārniem, ar mērķi nodrošināt ātrāko pakalpojumu ar nepārspējamu komfortu uz kuģa.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Mahart Passnave prāmjus uz Budapeštu un Vīni. Visiem Mahart Passnave prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 15 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Mahart Passnave Maršruti

   Uz kuģa ar Mahart Passnave prāmjiem

   klāja jūs atradīsiet platekrāna televizori, aviokompānija stila sēdvietas un ekskluzīvu bāru. Ir arī borta bufete kalpo sviestmaizes un uzkodas.

   Reģistrēšanās uz Mahart Passnave atver 1 stundu pirms izlidošanas un aizveras 15 minūtes pirms izlidošanas. Vietas tiek veikti ar pasažieriem, jo tie iekāpt. Katram pasažierim ir pabalstu vienu rokas bagāžas vienību, mērot ne vairāk kā 55 cm x 45 cm x 25 cm un sver ne vairāk kā 12kg. Rokas bagāžas nevar traucēt iekāpšanu un celiņiem no kuģa.


   Par Mahart Passnave

   Mahart Passnave tika izveidota 1994.gadā, un tagad veic gandrīz pusmiljons cilvēku katru gadu. Lielākās Mahart Passnave kuģi var pārvadāt līdz 112 cilvēkiem, un var burāt ar ātrumu līdz 65 km/h līdzinās "lidmašīna uz ūdens".