Magnetic Island Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Magnetic Island (vai "Maggie", kā vietējie to sauc) atrodas robežās Lielais Barjerrifs Pasaules mantojuma vietā, ar lielu slēpto dārgumu. Salā ir vairāk nekā 20 senatnīgs pludmales un līči, no kuriem daudzi ir pieejama tikai ar laivu, padarot tos Noslēgti un mierīga. Prāmji uz Magnetic Island ir pieejami no Townsville, Queensland. Jūs varat rezervēt Magnetic Island prāmis ar AFerry.

  • Magnetic Island Prāmji
  • Magnetic Island Prāmji
  • Magnetic Island Prāmji

Par Magnetic Island

Magnetic Island atrodas tikai 5 jūdžu attālumā no pilsētas Townsville, Kvīnslenda, Austrālija. Sala ir pieejama ar prāmi no Townsville mola līdz Nelly Bay Harbor. Sākotnēji pazīstams kā Yunbenun ar aborigēnu tradicionālās īpašnieki, vārds "Magnetic Island" nāk no acīmredzamo "magnētisko" efektu tas bija par Captain James Cook kuģiem kompass kā viņš izturējis salu 1770. gadā, bet šajās dienās vietējie sirsnīgi atsaucas uz salu kā tikai "Maggie".

Tikai 25 minūšu braucienā ar prāmi no Townsville, Magnetic Island ir faktiski piepilsēta no pilsētas, ar pastāvīgu iedzīvotāju aptuveni 2500 iedzīvotāju. Gandrīz trīs ceturtdaļas salas ir nacionālais parks, un ir mājvieta koalas, akmens ķengurus, otas astes possums un milzīgs masīvs putnu dzīvi. 24km no sliedēm vadīt apmeklētājus ar daudzveidīgu reljefu. Ir arī daži īsas pastaigas ar bruģi, padarot fantastisku skatu pieejamu ratiem vai ratiņkrēslos.

Magnetic Island Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Fantasea Cruising Magnetic

Magnetic Island Ferry Terminal, Nelly Bay QLD 4819, Australia