Lymington Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lymington Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Lymington ar AFerry. Prāmji uz Lymington, Anglijā, ir pieejami no Isle of Wight. Jūs varat veikt prāmi uz Lymington no Yarmouth.

Lymington prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Lymington ir vada Wightlink. Kad jūs meklēt prāmi uz Lymington, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Portsmouth, Southampton un Southsea, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Lymington prāmji ar Wightlink ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Lymington būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Lymington Prāmji
  • Lymington Prāmji
  • Lymington Prāmji

Par Lymington

Lymington prāmju osta ir maza, bet aizņemts osta atrodas uz Solent, New Meža rajonā Hampshire, Anglijā. Tas ir saistīts ar Yarmouth par Isle of Wight ar prāmi, ko vada Wightlink Ferries. Visi prāmji no Lymington var rezervēt, izmantojot AFerry

Lymington ir liels tūrisma nozari, un tas ir galvenais jahtu centrs. Pilsētā ir daudz veikalu un ļoti skaista vietējo tirgu, kas notiek katru sestdienu galvenajā High Street. Tās Gruzijas un Viktorijas arhitektūra piešķir tai atšķirīgu quaintness, kas piesaista apmeklētājus no jebkuras vietas.

Prāmji uz un no Lymington

Ja jūs ceļojat uz klāja Wightlink > prāmju jūs atradīsiet kafejnīca, bārs, plaša atpūtas telpa ar panorāmas logiem, kas ir novērošanas klāja, suņu draudzīgas vietas un vairāk, lai padarītu jūsu īsu šķērsošanas relaksējoša un patīkams, cik iespējams.

Lymington ostu iekārtām

ērtībās Lymington prāmju ostas ietver biļeti biroju; Cafe; tualetes un taksofoni. Ir jāmaksā, un displejs autostāvvieta un visas biļetes jāiegādājas iepriekš.

Nokļūšana Lymington

No Sauthemptonas un Austrumu izejas M27 J1 tad dodies uz dienvidiem gar A337; no A35, pagrieziet dienvidu pie Lyndhurst gar A337.

No Bournemouth un rietumiem, sekojiet A35 Austrumu un tad pie Christchurch, sekot A337 Austrumos. Lymington ir 12 kilometru attālumā. Ierodoties Lymington sekojiet norādēm "Isle of Wight Ferries", kas vadīs jūs uz termināliem.

Ir bieži pakalpojumi darbojas no daudzām valsts daļās uz Lymington Pier, ar tiešās un pārrobežu Londonas savienojumiem.

Ir bieža valsts Express pakalpojums darbojas dažādu treneri Lymington visā Apvienotajā Karalistē.

Lymington Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Wightlink

Lymington Pier Ferry Terminal, Lymington Pier, Undershore Road, Lymington, SO41 5SB, United Kingdom