Lucky Bay Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lucky Bay ir ciemats, kas atrodas uz Eyre pussalā, jo rajona padomes Franklin Harbor, South Australia. Tā ir paredzēti nākotnes dzelzs rūdas eksportu. Lucky Bay atrodas netālu no Franklin Harbor mitrāju un Franklin Harbor Marine Park. Šie smilšu dzīvokļi, kāpas un pludmales ir mājvieta, vai apmeklē, daudzām apdraudētām sugām.

Tālāk, jūs varat atrast visu Lucky Bay prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Lucky Bay Prāmji
  • Lucky Bay Prāmji
  • Lucky Bay Prāmji

Prāmji uz un no Lucky Bay

Sea SA Ferry nodrošina lielisku auto un pasažieru prāmju satiksmi. Tās prāmju piedāvā jaunākās iespējas, lai padarītu jūsu ceļojums patīkams.

kuģa, jūs atradīsiet āra skatu laukumu, relaksējoša atpūtas telpa un kafejnīca. Ceļošana uz jūras SA prāmja ir skaista pieredze un uzskati jums patiks en-maršrutā ir nenovērtējamas.

Lucky Bay termināls atrodas netālu no Lucky Bay ceļu.

Lucky Bay ostu iekārtām

bezmaksas autostāvvieta Lucky Bay ostā, bet īpašnieki atstāt savas automašīnas uz savu risku.

Nokļūšana Lucky līča ostu

Pozīcija ziemeļiem no Cowell, ņem Lucky Bay izslēgt pa labi, aptuveni 2 km attālumā no Cowell. Prāmju terminālis ir aptuveni 10km uz leju labajā pusē tieši pirms jums pludmales shacks.


Rezervējiet prāmi uz Lucky līci no Walaroo šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Par Lucky Bay

Lucky Bay atrodas Cape Le Grand National Park atrodas uz Eyre pussalas dienvidu piekrastē Rietumaustrālijas. Līcis ir pazīstama ar savu spilgti balto smilšu pludmales un tirkīza krāsas ūdeņos padarot to par populāru galamērķi tūristiem un ar labu prāmju saites ar savu pašu prāmju termināla, tā ir lieliska vieta, lai izpētītu, sērfot, zivis, trubiņa vai ja visi kas izklausās tālu enerģisks sēdēt un atpūsties uz apdullināšanu pludmales, jums var pat redzēt ķengurs baudot šo pludmali too!

Lucky Bay Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Sea SA Ferries

Lucky Bay Ferry Terminal, Lucky Bay Rd, Lucky Bay SA 5602, Australia