Los Cristianos Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Los Cristianos ar AFerry. Prāmji uz Los Cristianos, Tenerifē, ir pieejami no Gomeras, un Kanāriju salām. Jūs varat veikt prāmi uz Los Cristianos no San Sebastien de La Gomera, Santa Cruz de la Palma un Valverde.

Los Cristianos Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Los Cristianos darbina ar Fred Olsen un Naviera Armas. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Los Cristianos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Los Cristianos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Santa Cruz de Tenerife, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Los Cristianos prāmji ar Fred Olsen un Naviera Armas ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Los Cristianos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Los Cristianos Ferry
  • Los Cristianos Ferry
  • Los Cristianos Ferry

Par Los Cristianos

Los Cristianos var atrast dienvidu piekrastē Tenerifes starp kalniem Guaza un Cristianos. Tas ir nomainījis no klusā zvejnieku ciemata uz strauji augošo mūsdienu pilsētas kopš 1970. gada ir populārs tūrisma galamērķis. Los Cristianos, bet arī ļoti populārs kūrorts pilsēta, tas ir mazāk noslogotos nekā Playa de las Americas un saglabā dažas no tā iepriekš tūrisma īpašības.

Prāmji uz un no Los Cristianos

Fred Olsen Express ir flotes prāmjiem, kas sastāv tikai no ultra-mūsdienu strauji prāmju nozīmē, jūs sasniegsiet savu galamērķi rekordīsā laikā. Visi viņu prāmji aprīkoti bārs un kafejnīca, bērnu rotaļu laukums, kā arī satelīta televīziju. Fred Olsen ir zināms, kas piedāvā augstākā līmeņa komfortu un servisu.

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

Los Cristianos ostas iekārtām

Kā tas nav ļoti liela osta, ir tikai pamata iespējas, ieskaitot autostāvvietas un iekrāsoti gaida jomās. Ostas ir daudz vietas, un ir labi izstrādāta automašīnām ar skaidru ceļa rādītājiem, kas norāda, kur iet katram prāmju kompānijas.

Getting Los Cristianos ostā

Los Cristianos osta ir viegli sasniedzama, un to var viegli redzēt no pludmales.

Lai iegūtu vairāk informācijas par prāmjiem uz un no Los Cristianos, lūdzu, skatiet mūsu prāmju pamācību lapu.

Los Cristianos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Fred Olsen

Calle del Espigón, 38650 Muelle del Puerto de Los Cristianos en Arona., 38650, Canary Islands (Tenerife)

Naviera Armas

Estación Marítima de Los Cristianos, s/n, 38650 - Arona, Canary Islands (Tenerife)