Lombok Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz Bali Lombok ar AFerry. Par Lombok prāmju maršruti ir vada Bali Ferry. Skatīt izlidošanas dēļi zem jaunāko grafikiem un izmantot rezervācijas formu pa kreisi, lai rezervēt Bali prāmis ar AFerry.

Īpašie piedāvājumi

  • Lombok Prāmji
  • Lombok Prāmji
  • Lombok Prāmji

Lombokas sala atrodas provincē West Nusa Tenggara, rietumu daļā no Mazās Zunda salas, starp salām Bali un Sumbawa. Tās galvaspilsēta un visvairāk apdzīvotā pilsēta Mataram, uz rietumiem no salas.

Lombok ir liela zinātniskā interese, jo tās bagāto bioloģisko daudzveidību, faktiski Wallace līnija iet no Lombokas un Bali salā uz rietumiem, pāri Lombokas šaurumu. Aktīvā vulkāns Rinjani uz ziemeļiem no salas ir otrais augstākais vulkāns Indonēzijā, lieliska vieta, pārgājienu un alpīnisma.

Tourism uz salas nav tik liela, kā Bali, piedāvājot gandrīz neapdzīvotām pludmales un ainavas ar lielu skaistumu. Par viesnīcas, bāri un citas iekārtas tūristiem ir rietumu krastā salas

Prāmju termināli

Teluk Kode termināls atrodas uz ziemeļiem. - rietumu krastu Lombok. Prāmji iet uz Bali salā, uz termināļiem Padang Bay un Serangan.

Senggigi Harbour Terminal atrodas uz rietumu krastu Lombok, aptuveni 18km uz ziemeļiem no galvaspilsētas . Prāmji iet uz Bali salā, terminālim Sanur Jetty

Piekļuve spailēm Lomboka

Tautas metodes transportēšanas uz salas ir bemos -. Mazie 3 riteņi pick- up kravas automašīnas, taksometri, velosipēdu un motorolleru.


Tātad, rezervēt prāmi uz vai no Bali vienkārši un droši ar AFerry!

Par Lombokas

Lombok veido daļu no West Nusa Tenggara provincē Indonēzijā. Lombokas salā pieder kolekcija Mazās Zunda salas ar Lombokas šaurumu, kas atdala to no Alas šaurumu starp to un Sumbawa uz austrumiem un Bali rietumos. Provinces galvaspilsēta un lielākā pilsēta uz Lombokas Mataram.

Lombok Karte

Skatīt karti

Ostu adreses