Lohmedeja Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Lohmedeja ir prāmju ostas Ziemeļu Uist ar pieslēgumu Ūiga. Lohmedeja ir salas galvenais ciems, pat ja tas ir ļoti mazs. Labākā vieta, kur pamatā, lai izpētītu ziemeļu Uist ir Lohmedeja. Tas ir tāpēc, ka Lohmedeja ir visvairāk iekārtas. Viesnīca, krogs, tūrisma birojs, banka, pasta nodaļa un degvielas uzpildes staciju visu var atrast Lohmedeja.

  • Lohmedeja Prāmji
  • Lohmedeja Prāmji
  • Lohmedeja Prāmji

Lohmedeja ostu iekārtām

ir pieejama bezmaksas autostāvvieta blakus termināla ēkas, un ir arī autobusu pietura termināla. Terminālis ēkā uzgaidāmā telpa, kas var uzņemt līdz 40 cilvēkiem, un tualetēm ar bērnu pārtīšanas galdiņi. Tuvākās veikali un bankomāti var atrast centrā Lohmedeja, 500 metru attālumā no prāmju termināla.

Par Lohmedeja

Lohmedeja ir salas galvenais ciemats un administratīvais centrs Ziemeļu Uist vēlākajos Hebrides. Sākotnējais nosaukums norēķinu bija Cearsabhagh vai Kersivay, iespējams, ko skandināvu iedzīvotāji.

Pilsētas galvenā atrakcija ir Taigh Chearsabhagh, kopiena mākslas centrs un muzejs, kur var atrast arī veikalu un kafejnīcu. Aizmirst ar gleznainu kalni, savvaļas un skaista ainava vieta ir pārliecināts veikt savu elpas prom, kā jūs ieradīsieties ar prāmi. North Uist ir ideāls makšķerēšanai, pastaigas un ņemot apdullināšanas dabas ainavu.

Lohmedeja Karte

Skatīt karti

Ostu adreses