Lohboisdeila Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Lohboisdeila ir galvenā pilsēta South Uist, celta uz zemesraga. Prāmji no Lohboisdeila buru Kāslbeja par Isle of Barra, kā arī Oban un Mallaig kontinentālajā Skotijā. Prāmji uz un no Lohboisdeila iespējams rezervēt ar AFerry

skatīt zemāk detalizētu Lohboisdeila grafiku informāciju un labāko cenas mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Lohboisdeila Prāmji
  • Lohboisdeila Prāmji
  • Lohboisdeila Prāmji

Lohboisdeila ostu iekārtām

Ir uzgaidāmā telpa ostā, kas var uzņemt līdz 10 cilvēkiem. Pieejamas tualetes un bērnu pārtīšanas galdiņi ir pieejami. Tuvākās veikali, bankomāti un degvielas uzpildes stacijas pilsētā, tikai 300 metru attālumā no ostas.


Nokļūšana Lohboisdeila

Ar automašīnu
No Ziemeļu Uist, tad A865 South izraisa Lohboisdeila, un ostas ir labi iezīmētas.

Ar autobusu
gan nav autobusa pietura pie ostas, autobusu pakalpojumi spēj nosēsties pie ostas pēc pieprasījuma. W17 autobusu pakalpojumu zvanus, izmantojot Lohboisdeila.

Ar taksometru
Ir taksometru priekšā termināla ēkas.


Par Lohboisdeila

Lohboisdeila prāmju osta ir Dienvidāfrikas Uist galvenā osta. Lochboisedale tiek sasniegts no Oban un Kāslbeja. Ir arī regulāra autobusu satiksme starp Lohboisdeila un Ludag. Tur ir arī automašīnu noma ar Lohboisdeila un jūs varat iznomāt velosipēdus ciklu ap Lochboisedale.

Lohboisdeila Karte

Skatīt karti

Ostu adreses