Lochaline Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lochaline ir mazs ciems, kas atrodas pie mutes Loch Alīna, Skotijas augstienē. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Lochaline un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

Īpašie piedāvājumi

  • Lochaline Prāmji
  • Lochaline Prāmji
  • Lochaline Prāmji

Prāmji uz un no Lochaline

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Lochaline. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Lochaline ostu iekārtām

Ļoti tuvu ostai jūs atradīsiet sabiedriskās tualetes un uzkodu bārs, kas piedāvā karstu un aukstu pārtiku un dzērienus. Lochaline veikals atrodas tikai 80 metru attālumā no ostas, un ir naudas mašīna.


Nokļūšana Lochaline osta

Ar auto
Jūs varat sasniegt Lochaline no Fort William ņemot A830, A861 un A884.

Ar autobusu
502 ir ierobežots pakalpojums, kas savieno Lochaline Fort William ar brauciena laiku aptuveni 1 stunda 36 minūtes. Ir autobusu patversme netālu no prāmju ostas.


Par Lochaline

Lochaline ir populārs nirēju, kā tas ir labi izvietoti, lai apmeklētu Sound Mull, dziļu šaurumā ar daudzveidīgu jūras dzīvi, lai izpētītu. Niršanas, snorkelēšana un laivu braucieni visi ir pieejami no Lochaline.

Rezervējiet prāmi uz Lochaline no Fishnish vienkārši un droši ar AFerry.

Lochaline Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Lochaline, Morvern, PA34 5XT, Scotland