Livorno Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Livorno Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Livorno ar AFerry. Jūs varat izmantot Livorno veikt prāmjus ap Itāliju, kā arī uz Korsiku, Sardīniju un Sicīliju. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Livorno uz Capraia kamēr prāmji prom no Itālijas bura Bastia, Golfo Aranci, Olbia, Palermo un Porto Vecchio.

Livorno Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Livorno tiek darbināti ar Corsica-Sardīnija Ferries, Grimaldi Lines, Moby Lines un Toremar. Tā 4 prāmju kompānijas darbojas un no Livorno, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Livorno, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Civitavecchia, Dženova un Napoli, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Corsica-Sardīnija Ferries un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Livorno ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Livorno būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Olbia - Livorno
(Grimaldi Lines)
79 €
  • Rezervēts: Ce, 10.9.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 27.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2
  • Livorno Prāmji
  • Livorno Prāmji
  • Livorno Prāmji

Par Livorno

Livorno prāmju osta atrodas Toskānas reģiona ziemeļaustrumu rietumu daļā Itālijas uz austrumu krastā Ligūrijas jūras, aptuveni 50 jūdzes uz ziemeļaustrumiem no Korsikas. Jūs varat saņemt bieži atiet no Livorno uz Ziemeļāfriku, Korsiku un Sardīniju, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry

Livorno, ir viens no svarīgākajiem prāmju ostas Itālijā piedāvā atiet uz gan Korsiku un Sardīniju un ir arī viena no valsts galvenajām ostas pilsētām. Livorno ieskauj skaista jūra un dabu ar brīnišķīgu ainavu, ieskaitot bagātīgu parkiem.

Jūs varat noķert prāmi no Livorno prāmju ostas uz Bastia, Golfo Aranci, Barselonu, Porto Vecchio un Olbia un līdz Tanger Med (Maroka) ar prāmja operatoru Korsika-Sardīnija Ferries, Grimaldi Prāmji Prestige un Moby Lines un Kapraja ar Toremar.

Kravas Līderi Club ir deklarēta Livorno prāmju ostas kā lielākā ostas reģionā, jo to struktūru un iekārtu vietā, kas rūpējas, lai jebkāda veida kuģa un nodot jebkādu kategoriju preces.

Prāmji uz un no Livorno

Viss Moby Lines prāmji ir bērnu spēļu laukumus, spēles telpas un restorāni, kas piedāvā dažādus gardus reģionālās un starptautiskās virtuves ēdienus. Lielisks klāsts kajītes un sēdvietu iespējas ir pieejamas arī jūsu komfortam.

Grimaldi , jūs atradīsiet arī vairākas atpūtas telpas ar ērtām sēdvietām, restorāni un bāri, un bērnu spēļu laukumu. Daudzi no prāmju darboties arī baseini vasaras mēnešos, un par dažiem jūs pat varat palutināt sevi ar luksusa spa ārstēšanu.

Uz kuģa Grandi Navi VELOCI Jūs atradīsiet la carte un pašapkalpošanās restorāni, uzkodu bārs veikali un bērnu spēļu laukumu. Daži prāmjiem ir arī kino, diskotēka, baseins un pat sporta zāle, ja jūs vēlaties, lai tonizēs pirms hitting pludmales savā galamērķī.

Corsica Ferries piedāvā lielisku kabīnes, bārus, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, bērnu rotaļu istabas, peldbaseini, solārijus un veikali. Plašs kabīnes palīdz jums atpūsties un justies kā mājās, kamēr uz kuģa.

GoInSardinia piedāvā pasažieriem plašu pakalpojumu klāstu un brīnišķīgu skatu uz Tirēnu jūru.

Getting Livorno

No mortorway A12 Genova-Livorno- Rosignano vai A11-A12 Firenze-Pisa-Livorno, veic izvešanas "Livorno". Tad seko zīmēm "Porto di Livorno" vai priekš "Autorità" Portuale ".

Grandi Navi VELOCI
Kad esat izgājis šosejas (Livorno nodevu kabīnes) sekojiet norādēm uz rūpniecības ostas - Galvani Shipyard. Kad jūs ieradīsieties pie ostas izpildiet "Grandi Navi VELOCI" pazīmes. Iekāpšanas operācijas notiek kuģu būvētavas 1.

Moby Lines
Pēc iziešanas no autostrādes (izeja "Porto"), lūdzu, sekojiet norādēm uz "Porto/Imbarchi - Korsiku/Sardegna "un" Moby ". Kad jūs sasniedzat "Stazione Marittima", lūdzu, pārbaudiet, pie laukumā iepretim kuģi.

Korsika/Sardīnija Ferries
A12- Sekojiet norādēm uz "Porto", "Corsica Ferries Sardīnija Ferries" un "Stazione Marittima

Tuvākais dzelzceļa stacija ir stacija Centrālā di Livorno. tur jūs atradīsiet autobusu pakalpojumus Piazza Grande. Livorno prāmju osta ir 10min no turienes.

tuvākā lidosta ir Pizas Starptautiskā lidosta "Galileo Galilei" (18 km no ostas ).. no šejienes jūs varat iznomāt auto, veikt taksometru vai doties uz dzelzceļa staciju un izpildiet iepriekš minētos norādījumus Florences Starptautiskā lidosta atrodas 80 km attālumā no Livorno prāmju ostas

Livorno Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Corsica-Sardinia Ferries

Calata Carrara Nuova Stazione Marittima, Livorno, 57100, Italy

Grandi Navi Veloci

Port Varco Galvani, Einschiffungskai Dock 1, I - 57100, Italy

Grimaldi Lines

Darsena Toscana Est - Viale Mogadiscio, Livorno 57123, Italy

Moby Lines

Imbarchi Stazione Marittima, I - 57100, Italy

Toremar

Via Calafati, 6 57123 Livorno, Province of Livorno, Italy