Liverpool Birkenhead Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Liverpool Birkenhead Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Liverpūles Birkenhead ar AFerry. Prāmji uz Liverpūles Birkenhead, Anglijā, ir pieejami no Ziemeļīrijas un Menas salā. Jūs varat veikt prāmi uz Liverpool Birkenhead no Belfāstas un Douglas.

Liverpool Birkenhead prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Liverpool Birkenhead darbina ar Isle of Man Steam Packet un Stena Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Liverpūles Birkenhead, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Liverpūles Birkenhead, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Cairnryan, Heysham un Liverpūlē, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Liverpool Birkenhead prāmji ar Isle of Man Steam Packet un Stena Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Liverpool Birkenhead būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Liverpool Birkenhead Prāmji
  • Liverpool Birkenhead Prāmji
  • Liverpool Birkenhead Prāmji

Par Liverpool Birkenhead

Liverpool Birkenhead ir pilsēta Anglijā atrodas uz Wirral pussalā gar upes krastā Mersey un pretī pilsētas Liverpool. Vislabāk pazīstama kā ostas pilsēta, un tās kuģu būves 19.gadsimtā. Labi zināms orientieri ietver Birkenhead Parks, tās ieejas ir veidots uz tempļa Illysus Atēnās, un jūs varat atrast romiešu laivu piestātne, smilšakmens pagrabi un divi ezeri ar grezni tilta. Citas vietas, kuras vērts apmeklēt ir Bidston vējdzirnavas, kas atrodas uz kores aiz pilsētas un Birkenhead Priory vecākā stāv ēka uz Merseyside dibināta 1150. gada Woodside Ferry Terminal jūs varat arī apmeklēt īstu vācu U-laiva ar interaktīvo displeju, stāsta stāstu par Otrā pasaules kara vācu zemūdenes. Apmeklētāji var apskatīt savu apbrīnojamo interjeru un atklāt savus pārsteidzoši labi saglabājušies artefaktus, ieskaitot retu Enigma.

Liverpool Birkenhead Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Isle of Man Steam Packet

12 Quays Terminal, Tower Road, Birkenhead, Wirrall, CH41 1FE, England