Liverpool Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Liverpool Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Liverpūlē ar AFerry. Prāmji uz Liverpūli, Anglijā, ir pieejami no Īrijas un Menas salā. Jūs varat veikt prāmi uz Liverpūli no Douglas un Dublinu.

Liverpool prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Liverpool darbina ar Isle of Man Steam Packet un P&O Ferries. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Liverpūles, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Liverpūli, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Heysham, Holyhead un Liverpūles Birkenhead, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Liverpūle prāmji ar Isle of Man Steam Packet un P&O Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Liverpool būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Dublin - Liverpool
(P&O Ferries)
196 €
  • Rezervēts: Tr, 9.9.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 11.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Mikroautobuss + 1

Īpašie piedāvājumi

  • Liverpool Ferry
  • Liverpool Ferry
  • Liverpool Ferry

Par Liverpool

Liverpool prāmju osta ir viena no Lielbritānijas lielākajām pasažieru un kravas ostās, un aptver abus upes Mersey bankām. Tā piedāvā prāmjus Isle of Man, Ziemeļīrijas un Īrijas, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry.

Liverpool, ar savu slaveno krastmalu uz upes Mersey ir turklāt lielā kuģu ostas arī rūpniecības centrs. King John uzsāka to savā ceļā uz slavu, kad viņš piešķīra tai hartu, 1207. Pirms tam tā bija niecīga 12. gadsimta zvejnieku ciemats, bet tas ātri kļuva ostas kuģniecības vīriešiem un materiālus uz Īriju.

Liverpūles pilsētas tika veikta masveida atjaunošanu, kā 2008. gadā Liverpool Eiropas kultūras galvaspilsēta.

Prāmji uz un no Liverpool

Stena Line kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, wi-fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes.

P&O Ferries Kuģa iekārtu ietver veikali, kafejnīca, restorāni, piano bārs kino, dzīvu izklaides, kazino, maiņas punkts, un kabīnes, lai iegūtu labu nakts miegu.

Ja jūs ceļojat ar Mena Tvaika pakešu jūs atradīsiet Ocean Avenue veikals pārdod dažādus produktus, tostarp laikrakstos un žurnālos. Ja jūs iedomātā kaut mazliet ēst vai ātri dzēriens jūs atradīsiet arī izvēlēties bāri un restorāni kuģa. Tvaika Pakešu pavāri un darbinieki izmanto Fairtrade un vietējo produkciju no Isle of Man nozīmē, ka jūsu pārtikas ir ne tikai garšīgi, bet skats uz vidi too.

Liverpūle ostu iekārtām

Terminālie ērtībās Liverpool prāmju ostas ietver uzkodu bārs un dzērienu un uzkodu tirdzniecības automāti.

Pasažieriem, kas ceļo ar P&O Īrijas jūrā, ir vietējais autostāvvieta tuvumā P&O Īrijas jūra Terminal.

pasažieriem, kas ceļo ar Menas Steam Packet Company jauns 24 stundu automašīnu stāvvieta ir atvērts pie Liver ielā un darbojas ar Q Park.

Darba Liverpūles ostas Isle Of Man Steam Packet Terminal

Atrašanās vieta Princes Landing Stage, netālu Pier Head. Ar Ceļu piekļuvi malas pilsētas ir caur M6/M62 vai M58. No M62, sekojiet zīmēm uz pilsētas centru un tad Pier Head zīmes uz Princes piestātnes. No M58 sekot A5036 un pēc tam A565 uz Pier Head. No North Wales, veikt M53, tad Volasi tunelis un A59 uz Pier Head.

Pēc Rail Liverpool Lime Street stacijai apmēram 3 km attālumā no piestātnes, piedāvā savienojumus ar izmantojot pakalpojumu daudzās valstī. Atļaut līdz 60 minūtēm par nodošanu starp staciju un Pier Head ar autobusu vai taksometru. James Street stacija (600m), ir biežas vietējos pakalpojumus uz/no Wirral un Chester

Jūs atradīsiet Norton Street autobusu stacijas aptuveni 500 km no Liverpool Lime Street dzelzceļa stacijas. Taksometri ir pieejami vairumam reizēm uz staciju rangu. Ļauj sevi gan vismaz 60 minūtes autobusu vai taksometru pārskaitījumiem.

Liverpūle ostu iekārtām

Terminālie ērtībās Liverpool prāmju ostas ietver uzkodu bārs un dzērienu un uzkodu tirdzniecības automāti.

Pasažieriem, kas ceļo ar P&O Īrijas jūrā, ir vietējais autostāvvieta tuvumā P&O Īrijas jūra Terminal.

pasažieriem, kas ceļo ar Menas Steam Packet Company jauns 24 stundu automašīnu stāvvieta ir atvērts pie Liver ielā un darbojas ar Q Park.

Nokļūšana Liverpool ostas P&O Īrijas jūras terminālī

No Liverpūles pilsētas centrs
Sekojiet A565 Southport/Liverpool brīvostu 4 jūdzes. Paturiet kreisajā joslā šādu zīmēm brīvostas/Gladstone. Par pieeju Apļveida krustojumā izvēlieties apbraucamā ceļa pa kreisi atzīmēta "doki". No Liverpūles osta būs taisni uz priekšu.

No Ziemeļu
Ievērojiet M6 pret Liverpool/Birmingham. Krustojumā 26, uzbrauciet uz M58 pret Liverpool/Skelmersdale/Southport, un sekot 11 jūdzes. Izmantojiet labās puses joslu, lai uzbrauktu uz A5036 un sekojiet 3 jūdzes. Veikt 2nd nobrauktuvi pie Seaforth apkārtceļu iezīmētas Freeport/Gladstone. No Liverpūles osta būs taisni uz priekšu.

No dienvidu un austrumu
Sekojiet M62 pret Liverpool. Krustojumā 6, uzbrauciet uz M57 uz doki/Prescot/Southport un sekojiet 10 jūdzes. Jūs sekot Mazliet pa kreisi uz A5036 un sekojiet 3 jūdzes. Veikt 2nd nobrauktuvi pie Seaforth apkārtceļu iezīmētas Freeport/Gladstone. No Liverpūles osta būs taisni uz priekšu.

Bieži Express vilcieni atiet Londonas Euston Station Liverpūlē, 2 3/4 stundu brauciens. Ir arī bieži pakalpojumu no Manchester, 45 minūšu brauciena attālumā.

Jūs atradīsiet Norton Street autobusu stacijas aptuveni 500 km no Liverpool Lime Street dzelzceļa stacijas. Taksometri ir pieejami vairumam reizēm uz staciju rangu. Ļauj sevi gan vismaz 60 minūtes autobusu vai taksometru pārskaitījumiem.

Liverpool Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

P&O Ferries

Gladstone Branch Dock No.3, Liverpool Freeport, Bootle, Merseyside, L20 1BG. For sat navs, please use: L20 1BG BOOTLE (Liverpool/Dublin ferry), England

Isle of Man Steam Packet

Isle of Man Steam Packet Company, Landing Stage Terminal, Off St Nicholas Place, Princes Parade, Liverpool, L3 1DL, England