Lipsi Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lipsi Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Lipsi ar AFerry. Jūs varat izmantot Lipsi ņemt prāmjus ap Dodekanēsas salām, kā arī. Vietējie pakalpojumi Dodekanēsā salās ir pieejami Lipsi uz Kos, Leros, Patmos un Rodā, bet prāmji prom no Dodekanēsas salām buru Piraeus.

Lipsi Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Lipsi darbina ar Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Lipsi, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Lipsi, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Lipsi prāmji ar Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Lipsi būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Lipsi Prāmji
  • Lipsi Prāmji
  • Lipsi Prāmji

Par Lipsi

Lipsi prāmju osta atrodas uz vienas no mazākajām salām ziemeļu galā Dodekanēsas grupas Grieķijas salām. Lipsi atrodas starp Kalymnos un Samos un ir labi savienota ar citām salām, izmantojot prāmju maršrutiem.

Ir daudzi krodziņi un kafejnīcas ap ostas zonā Lipsi. Lipsi piedāvā klusu patvērumu tiem, kas vēlas izvairīties no steigas, vai darīt kādu salu lēciena ar Lipsi kā pamatu, jo tās lieliskajām prāmju satiksme uz dažādām citām Grieķijas salām.

Lipsi ir ļoti maza sala, kur jūs varat iet uz jebkur un nesen ir modernizēta, paplašinot ceļus, lai uzlabotu ostas iekārtām un uzlabojot vispārējos ērtības, lai veicinātu tūrismu uz salas.

Lipsi joprojām ir daudz šarmu mazas salas ar skaistu baltu un zilu krāsotas mājas, patīkamu smilšainās pludmales un gleznaino apkārtni. Lipsi ir daudz ūdens avoti visā vietā; Fountani un aizstājvārds Pikri Nero ir divi galvenie atsperu Lipsi kopā ar alu un Ontas un 960 metru bruģētu ceļu kokgriezumiem ap kalna savieno augšējās daļas Koimissi reģiona Lipsi uz zemāku ones. Lipsi ir arī daudz vecu baznīcām un klosteriem.

Prāmji uz un no Lipsi

Dodekanisos Seaways nodrošina aviokompānija stils sēdvietu viņu fastcraft katamarānu kuģiem. Katram kuģim ir pārtikas kiosks pārdot uzkodas un dzērienus.

Lipsi Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Dodekanisos Seaways

, 850 01, Lipsi , Greece