Lipari Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lipari Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Lipari ar AFerry. Jūs varat izmantot Lipari ņemt prāmjus ap Eolu salām, kā arī uz Itāliju un Sicīliju. Vietējie pakalpojumi Eolu salas ir pieejamas no Lipari uz Rinella, Stromboli un Vulcano bet prāmji prom no Eolu salas buru Milaco un Napoli.

Lipari prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Lipari ir vada Brīvības Lines un SNAV. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Lipari, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Lipari, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Alicudi, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Lipari prāmji ar Liberty Lines un SNAV ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu , un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Lipari būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Lipari Prāmji
  • Lipari Prāmji
  • Lipari Prāmji

Par Lipari

Lipari ir visvairāk apdzīvotā un lielākā sala Lipāru salām, dažreiz sauc Eolu salas, kas atrodas 15 līdz 35 jūdzēm no ziemeļaustrumiem pusē Sicīliju. Lipari tika izveidota ar kārtas četru vulkānu kustības, kas atstāja salu, uz kuriem ar pumeka un obsidiāna. Kopš vēsturiski reizes pumeka ieguve ir svarīga nozare uz Lipari. Bāla pumeka pat nosūtīti starptautiski. Prāmji no Lipari bura kontinentālo Itāliju un tās var rezervēt, izmantojot AFerry

apdzīvota kopš neolīta laikiem, salu kolonizēja grieķiem 575 BC, kurš sauc salu Meligunis. Grieķu un romiešu drupas joprojām ir redzami Diāna rajona arheoloģijas Park.

Pateicoties vieglas laika un elpas ainava ar dziļi dobumos un stāvās klintis salas Lipari ir ideāls brīvdienu galamērķis. Bez dažām skaistas pludmales atradīsiet vulkānus, pilis, siltuma spa s, ūdens sporta un perfektu zvejas vietas.

Prāmji uz un no Lipari

SNAV ir jaunākais un ātrākais flotes Vidusjūrā veido galvenokārt ar zemūdens spārniem un katamarāni. SNAV prāmji spēj sasniegt ātrumu līdz 38 mezgliem. Visi SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem ir kafejnīcas un uzkodu bāri uz kuģa.

Liberty Lines vada flote 25 ātrgaitas kuģiem, katrs kuģis, kas aprīkots numuri ar gaisa kondicionieri, TV, mūzika, pusguļus sēdekļiem un borta bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Ātrākie kuģi var sasniegt ātrumu 36 mezgli.

Lipari ostas iekārtām

Lipari osta ir maza un aizņemts, un piedāvā dažādas iespējas un pakalpojumus.

Nokļūšana Lipari

Jūs varat sasniegt Lipari pa jūru no prāmju ostas Neapoles (Napoli itāļu). Lipari ir labi atrodas apmeklēt citus Eolu salām.

Lipari Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Siremar

NUOVO TERMINAL ALISCAFI Sottomonastero - Porto Marina Lunga , 98055 LIPARI (ME) , Italy

SNAV

Via Francesco Crispi, I-98055 Lipari, Italy

Liberty Lines

NUOVO TERMINAL ALISCAFI Sottomonastero - Porto Marina Lunga , 98055 LIPARI (ME) , Italy