Linosa Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Linosa ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Linosa Porto Empedocle.

Linosa Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Linosa darbina ar Liberty Lines. Kad jūs meklēt prāmi uz Linosa, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Linosa prāmji ar Liberty līnijām ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Linosa būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Linosa Prāmji
  • Linosa Prāmji
  • Linosa Prāmji

Par Linosa

Linosa ir viens no Pelagie salām Sicīlijas Vidusjūras Channel, 50km uz ziemeļiem no Lampedūzas salā. Linosa paliek neskarta, vieta miera. Labākais veids, kā izpētīt šo mazo salu kājām vai ar velosipēdu, ir pārgājienā uz kalna vulkāns, kas ir bagāta ar augu, tipisks Vidusjūras krūmājiem un lieliem indiešu bumbieri un piedāvā elpu aizraujošu skatu pār salu.

Linosa Karte

Skatīt karti

Ostu adreses