Lemna Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lemna Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Limnos ar AFerry. Jūs varat izmantot Lemna ņemt prāmjus ap Ziemeļu Egejas jūras salām, kā arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi Ziemeļu Egejas jūras salās ir pieejami no Lemnas Mytilene kamēr prāmji prom no Ziemeļu Egejas jūras salām buru Kavala.

Lemna Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Lemnas darbina ko Hellenic Seaways. Kad jūs meklēt prāmi uz Limnos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Lemna prāmji ar Hellenic Seaways ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Limnos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Lemna Prāmji
  • Lemna Prāmji
  • Lemna Prāmji

Par Limnos

Lemna ir viens no mazāk pazīstamu Grieķijas salām, un kā tāda nav tik populārs ar tūristiem, kā dažas no lielākajām Grieķijas salām. Tā, piemēram, Lemna ir saglabājusi savu autentisko grieķu šarmu un tradicionālos veidos.

Lemna lepojas skaistas pludmales, daudzas arheoloģisko vietu un lielisku, nebojātu ainavu. Lemna 'galvenā pilsēta, Myrina, atrodas uz salas rietumu piekrastē un funkcijas drupas venēciešu pili, kā arī vietējās ērtības, piemēram, bāros un restorānos. Lemna ir pazīstama ar savu tradicionālo vietējiem produktiem, piemēram, sieru, vīnu, medu un makaronu.

Lemna ostu iekārtām

Lemna prāmju osta atrodas Myrina salas galvaspilsētu, un ir tuvu pilsētas daudzajiem piederumiem un pakalpojumiem.

Lemna Karte

Skatīt karti

Ostu adreses