Liepāja Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Liepāja Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Liepāju ar AFerry. Prāmji uz Liepāju, Latvijā ir pieejami no Vācijas. Jūs varat veikt prāmi uz Liepāju no Travemindes.

Liepāja Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Liepājas ir vada Stena Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Liepāju, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Liepāja prāmji ar Stena Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Liepāju būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Liepāja Prāmji
  • Liepāja Prāmji
  • Liepāja Prāmji

Par Liepājā

Leipaja ir vidēja lieluma ostas aprīkota pasažieru un kravas kuģi, un ir lielisks sākuma punkts West Latvijai ar lielisku ceļu un dzelzceļu savienojumus ar pārējo valsti.

Tas ir arī liels un cosmpolitan pilsēta uz Batlic piekrastē. Šeit jūs atradīsiet koka mājas, Art- jūgendstila ēkas, kā arī padomju laika dzīvokļus. Ir arī zaļie parki dotted visā pilsētā.

Liepāja Latvijā pazīstams kā "pilsēta, kurā piedzimst vējš", iespējams, tāpēc, ka jūras brīze un ir himna veltīta pilsētai ar pašu nosaukumu. Netālu no pilsētas, šodien jūs varat atrast lielāko vēja elektrostaciju valstī - apstiprinot tikai, kāpēc pilsēta ir tik vējains reputāciju.

tūristi varētu būt ieinteresēti apmeklēt pilsētas centru ar daudzām skaistām vēsturiskās baznīcas vai Piejūras parku ar balto smilšu pludmalēm. Ziemeļu priekšpilsēta Karosta arī ir vērts apmeklēt. Tas bija noslēpums militārā nometne, bet tagad ir galvenais tūristu apskates objekts, un reti ieskatu Lavia komunistu pagātni. Citas jomas interešu tūristiem ir Vecliep ā ja, Ezerkrasts, kas ir tuvu Liep ā ja ezers un Karostas pludmales ar to gleznainā blasted forts.

Prāmji no un uz Liepāju

Stena Line kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēle ērtus suite kajītes.

Stena Line ir viens no lielākajiem un visvairāk labi zināms, prāmju kompānijām Eiropā, un esat pārliecināts, lai būtu brīnišķīgi burāšanas pieredzi uz klāja jūsu prāmi uz vai no Liepājas.

Nokļūšana Liepājas osta

ar automašīnu
Ja ceļojat no galvaspilsētas Rīgas, ceļot uz Jumala uz A220 un veikt izeju Roznieki uz to A218 uz centru Liepājas. No šejienes ostas ir labi apzīmēts un viegli atrast.

Ar vilcienu
Vilcieni no galvaspilsētas Rīgas ņem apmēram piecas stundas, lai sasniegtu Liepāju un tur ir divi vilcieni dienā. Viens vilciens atiet no rīta un otru vakarā. Biļetes nav dārgas.

Liepāja Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Stena Line

Brivosta 46 piers, Liepaja, LV-3405, Latvia