Liberty Lines

Liberty Lines
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Liberty Lines prāmi uz Sicīliju un Eolu salām no kontinentālās Itālijas, caur ostām Favignana, Panarea, Lipari, Stromboli, Levanzo un vairāk. AFerry vienmēr lētas cenas Liberty Lines un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Liberty Lines Maršruti

   Uz kuģa ar Liberty līnijas

   Liberty līnijas darbojas 25 ātrgaitas kuģiem, ieskaitot prāmju, katamarāniem un monohulls. No flotes kuģiem vairākums varētu pārvadāt vairāk nekā 200 pasažierus, un ir augstu borta iekārtām.

   Katram kuģim ir gaisa kondicionieri, TV, mūzika, atpūtas vietas un borta bāru, kurā atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Ātrākie kuģi var sasniegt ātrumu 36 mezgli.

   Tātad, vai jūs izvēlaties Favignana Levanzo prāmi, Lipari Ginostra serviss, vai jebkura cita Liberty Lines buru, jūs noteikti atradīsiet daudz ar AFerry!