Lewis Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Lewis, kas pazīstams arī kā Isle of Lewis, ir viens ports - Stornoway - lielākā pilsēta ārējā Hebrides.

No Stornoway varat veikt prāmi uz Ullapool uz Skotijas cietzemes.

Lewis ir tomēr patiesībā nav sala, bet ziemeļu daļā salas Lewis un Harris. Harris ir dotais nosaukums dienvidu daļā salas, un Lewis uz ziemeļiem. Jo Harris jūs varat atrast ostas Leverburga un Tarbert -. Kas nozīmē, ka Lewis un Harris ir trīs ostas kopā

Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz un no Lewis vienkārši un viegli uz AFerry. Lai iegūtu labāku priekšstatu par klāsta pieejamajiem pakalpojumiem, lūdzu, apskatīt izbraukšanu valdes zemāk.

  • Lewis Prāmji
  • Lewis Prāmji
  • Lewis Prāmji

Prāmji uz un no Lewis

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas visdažādākos kuģus. Par brauciena no Stornoway jūs atradīsiet tur ir pilns klāsts pieejamās iespējas, tostarp ēdināšanas iespējas un vietās, baudīt karstu vai aukstu dzērienu vai ir iesaistītas plankuma suvenīru iepirkšanās.


Stornoway ostas iekārtām,

Stornoveja ir apkalpotu ports. Ziemā tas ir atvērts no 9:00 līdz 5:00 no pirmdienas līdz piektdienai. Sestdienās no 9:00 līdz 2:30 un svētdienās no 12:00 pusdienlaika līdz 2:30. Šajā vasarā, no pirmdienas līdz sestdienai tas ir atvērts no 9:00 līdz 5:00 un svētdienās no 12:00 pusdienlaika līdz 4:00.

Autostāvvieta ir pieejama bez maksas. Īss teikt autostāvvieta (līdz divām stundām), ir pieejamas blakus terminālim. Ir arī plašākai sabiedrībai CARK parks ilgāku laiku atrodas īsas pastaigas attālumā.

Ja ceļojat ar automašīnu, jums ir ieteicams ierasties vismaz 45 minūtes pirms izlidošanas.

Ir taksometru un arī tuvākās autobusa pieturas.

Citas iespējas ietver tualetes, plaša uzgaidāmā telpa un bērnu mainīgo zonu.


par Lewis

Lewis ir savvaļas sala iemērktas vēsturē. Tas ir visvairāk ziemeļu sala Outer Hebrides. Stornoway ir mājvieta An Lanntair mākslas centra, kā arī Harris Tweed un juvelierizstrādājumu veikaliem, kas Lews Loom centra un Lews Castle.

Callanish Standing Stones ir arī must skatīt jebkuram apmeklētājam. Tie, protams, konkurents akmens Henge savā varenībā. Tie ir viens no vislabākajiem piemēriem neolīta pastāvīgo akmeņiem Skotijā. Apmeklētāju centrs pēta "stāstu par akmeņu" arī ir vērts apmeklēt, lai uzzinātu, kā akmeņi tika būvētas, bet arī to, ko viņi ir domāts cilvēkiem, kas Lewis visā gadsimtiem.

The Blackhouse, ka Shawbost skandināvu Mill un krāsnis, kā arī Carloway Broch visu piedāvā arī ieskatu pagātnē šajā skaisti nelīdzens salas.

Sala piedāvā arī savvaļas ambundance, īpaši putnu populācijas un ir neskartās pludmales ar kristāla balto smilšu un skaidrs tirkīza ūdens.

Pēc dienas pēta, apmesties uz vietas viskija no Abhainn Dearg Distillery, kas nodrošina arī ekskursijas.

ar tik daudz ko piedāvāt, kāpēc ne rezervēt prāmi uz Lewis vienkārši un viegli tiešsaistē šodien ar AFerry?

vilka ķetna Karte

Skatīt karti

Ostu adreses