Leverburga Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Leverburga ir otrais lielākais ciemats Outer Hebrides. Tā atrodas uz salas Harris un sākotnēji bija pazīstams kā "obbe", bet vēlāk par Leverburga pēc Lord Leverhulme kuri iegādājās visu South Harris. Ir daudz ko redzēt Leverburga piemēram, St Clements baznīca, MacGilvery centra un Temple parks, Seallam, ģenealoģijas pētniecības centru un daudz ko citu.

  • Leverburga Prāmji
  • Leverburga Prāmji
  • Leverburga Prāmji

Par Leverburga

Ir arī niršanas iespējas pie Rodel no Stassa, vraks no tvaikonis Stassa kurus interesē kādā zemūdens pieredzi. Neatkarīgi no tā, daudz kruīzi ir pieejami arī no Leverburga gar krastu Isle of Harris ar neskaitāmām balto smilšu pludmalēm, jūsu rīcībā.

ietvaros centrā Leverburga, ir mini tirgus vieta, kur jūs varat atrast, pārtikas veikals, amatniecības veikals, kafejnīca un pasta nodaļā.

Leverburga Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Leverburgh Harris Ferry Terminal, Isle of Harris, HS5 3UB, Scotland