Levanzo Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Levanzo ir mazākais no Aegadian salām, pie rietumu krastu Sicīlija. Ostas ir daļa no dīvaini zilā ostas, kas būs uztveršanas jūsu sirdi no pirmā acu skatiena. Sala ir mājvieta tikai 200 cilvēku, ostas pilsēta ir vienīgā norēķinu.

Prāmji no Levanzo buru uz citām Aegadian salām Marettimo un Favignana, un uz ostu Trapāni Sicīlijā. Jūs varat pasūtīt Levanzo prāmjiem ar AFerry.

  • Levanzo Prāmji
  • Levanzo Prāmji
  • Levanzo Prāmji

Prāmji uz un no Levanzo

Ustica Lines vada flote 25 augsta -Speed kuģiem, katrs kuģis, kas aprīkots numuri ar gaisa kondicionieri, TV, mūzika, pusguļus sēdekļiem un borta bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Ātrākie kuģi var sasniegt ātrumu 36 mezgli.

Rezervējiet prāmi uz šodienas apdullināšanu salas Levanzo ar AFerry. Mēs esam pārliecināti, ka jūs nenožēlosiet apmeklējumu!

Darba ostai

Tā kā sala ir ļoti mazs, ar to, kas patiesībā gandrīz neviena izmantojamu ceļiem, nokļūšanai uz un no ostas nav grūti, un tas ir vislabāk izdarīt ar kājām.

Levanzo ostas iekārtām

Tā kā ostas ir tik mazs, ka nav reālas iespējas. Tomēr nav nepieciešams, lai būtu un ir tuvumā restorāni, telpas un kafejnīcas, kas var rūpēties, lai jūsu vajadzībām, kā jūs gaidāt jūsu prāmi.

Par Levanzo

no Levanzo sala ir viena no trim galvenajām salām, kas veido Aegadian salām Vidusjūrā un atrodas Trapani provincē. Levanzo ir aptuveni 6 kvadrātkilometri ar augstāko virsotni salā pagaidām Pizzo Monako ar augstumu 278 metrus. Osta ir sirds salas ar iedzīvotāju koncentrēta ap ostu. Levanzo ir pazīstama ar "Grotta del Genovese" ar neolīta alu gleznojumi un paleolītisks graffitoes. Levanzo senais nosaukums bija "Phorbantia", kas ir augu veids, kas aug uz salas.

Levanzo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Siremar

Via Calvario, 91023 Levanzo TP, Italy

Liberty Lines

, 91010 Levanzo TP, Italy