Levante Prāmji

Levante Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Levante Prāmji ir novatorisks un ambicioza kompānija sniedz pakalpojumus starp kontinentālo Grieķiju un Jonijas salās Zakynthos, Ithaki, Kefalonijas un sāmu. Jūs varat pasūtīt Levante Ferries ar AFerry.

skatīt zemāk, lai iegūtu detalizētu informāciju par kustības grafiku un labākās cenas klienti ir atraduši nesen. Ja redzat cenu vēlaties, izmantojiet Iegūt Cena pogu pasūtīt!

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
4
Īsākais šķērsojums:
Killini - Zante
1 h 15 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Levante Prāmji Maršruti

    Uz kuģa ar Levante Ferries

    Levante prāmji darbojas flote trim kuģiem; uz Fior Di Levante , tad Mare di Levante un Speedrunner III . Katram kuģim ir pilnībā gaisa kondicionēti un aprīkoti ar ērtām atpūtas ar televizoriem un WiFi, āra sēdvietas un uzkodu bāru, ēdienu un atspirdzinošus dzērienus.


    Par Levante Ferries

    Levante Prāmji mērķis ir viens no labākajiem jūras transporta uzņēmumiem Grieķijā, un pasaule. Ar kuģi ir aprīkoti ar ļoti augstiem standartiem, ar uzsvaru uz uzticamību un biežumu reisu.


    Vai jums izvēlēties Levante Prāmji Zakynthos Killini maršrutu, Patras uz Sami serviss, vai jebkura cita Levante prāmji buru, jums ir pienākums būt relaksējošu un komfortablu braucienu droši zinot, kas jums daudz ar AFerry.