Lesvos Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Prāmji bura no salas Lesvos doties uz Chios, Kalymnos, Kos, Tinos, Rhodes, Samos/Karlovassi un Salonikos. Tos vada Blue Star Ferries un Grieķijas Seaways. Ja paskatās tālāk, ir izvēle jaunākajiem atiešanas laikiem un izvēle mūsu labāko cenu Lesvos prāmjiem.

Īpašie piedāvājumi

  • Lesvos Prāmji
  • Lesvos Prāmji
  • Lesvos Prāmji

Prāmji uz un no Lesbas

kuģa Blue Star Prāmji a, kā arī virkne kajītes un sēdvietu, tostarp aviokompāniju stila sēdekļi, jūs atradīsiet, a la carte restorāns, kafejnīca, bārs, veikali, interneta piekļuve, bankomāts un naktsklubu. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.

Hellenic Seaways a ir viens no lielākajiem un visvairāk labi zināms no Grieķijas prāmju kompānijām. Kā arī tradicionālo prāmju kompānija darbojas arī katamarānu tipa kuģus un ātri prāmjiem, kas dažkārt var būt līdz 50% ātrāk nekā citiem uzņēmumiem, ar parastajiem prāmjiem. Tas nozīmē, ka jūs varat salu hop, un ir vēl vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi. Viņu prāmjiem ir moderni un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Lai ko maršruta esat lietojis vai no Lesvos, esat pārliecināts, lai būtu liels brauciens ar kādu no šiem labi zināms, grieķu prāmju kompānijām.

Lesvos, kas pazīstams arī kā Lesbos ir divi galvenie porti salas. Tie ir Mytilene un Sigri. Mytilene ir salas galvaspilsēta un galvenā ostas. Jūs redzēsiet, kuras ostu, lai izmantotu, kad jūs veicat rezervāciju.

Darba ostām

Mytilene:
Mytiline ir galvaspilsēta. Osta var atrast labi izstrādāts pludmales priekšā pie dabas līcī. Osta ir labi iezīmētas un viegli atrast un sasniegt ar auto vai kājām.

Ir daudzas kafejnīcas, telpas, viesnīcas un tavernas tuvumā. Ja jūs nevarat atrast informāciju par savu kuģi, runāt loceklis ostas policijas ostā vai doties uz vietējo ceļojumu aģentūru, kas būs tiešraidē atjauninājumus kuģu pozīcijām.

Sigri:
Sigri ir otrā osta Lesvos. Osta atrodas mierīgā ciematā Sigri uz rietumu salas krastā.

ports ir viegli atrast, jo ciemats ir diezgan maza. Tāpat kā lielākā daļa mazo Grieķijas salu ciematos nav ielu nosaukumi. Ja jūs nevarat atrast informāciju par savu kuģi, runāt loceklis ostas policijas ostā vai doties uz vietējo ceļojumu aģentūru, kas būs tiešraidē atjauninājumus kuģu pozīcijām.

Ir daudzas kafejnīcas, telpas, viesnīcas un tavernas tuvumā. Ja jūs nevarat atrast informāciju par savu kuģi, runājot ar locekli ostas policijas ostā vai doties uz vietējo ceļojumu aģentūru, kas būs tiešraidē atjauninājumus kuģu pozīcijām.

Lesvos ostu iekārtām

Gan ostas Sigri un Mytilene ir ierobežotas iespējas, tomēr jūs atradīsiet daudz tuvumā kafejnīcas, veikali un tavernas.

Par Lesbas

Lesvos - arī pazīstams kā Lesbas, ir tuvu Turcijai Ziemeļaustrumu Egejas un atšķirībā no daudzām citām Grieķijas salām ir diezgan zaļš. Jūs atradīsiet skaistas pludmales, lielas mazas tavernas un ļoti draudzīgi vietējie iedzīvotāji.

Lesbos ir populārs ar ģimenēm un pāriem, kā tas ir miegains kluss sala -., Lai gan ir pietiekami liels, lai dotu jums daudz izvēles pludmales, viesnīcas un ēdināšanas iespējas

Lesvos ir pilna vēstures un jūs atradīsiet daudz bizantiešu klosteri un pilis, lai izpētītu. Mytilini īpaši ir daži brīnišķīgi krāsains ēkas gar jūras priekšā. Lieliska vieta, lai pasūtīt Frappe un tenkas un skatīties pasaule iet ar.