Lerwick Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Lerwick ar AFerry. Prāmji uz Lerwick jo Šetlandes, ir pieejami no Orkneju un Skotijas. Jūs varat veikt prāmi uz Lerwick no Aberdeen un Kērkvolu.

Lerwick Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Lerwick ir vada Northlink. Kad jūs meklēt prāmi uz Lerwick, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Lerwick prāmji ar Northlink ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Lerwick būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Lerwick Prāmji
  • Lerwick Prāmji
  • Lerwick Prāmji

Par Lerwick

Lerwick prāmju osta ir galvenā osta Šetlendas salu Skotijā, kas atrodas vairāk nekā 100 jūdzes no ziemeļu krasta Lielbritānija cietzemes (aptuveni 210 jūdzes no Aberdeen). Ir prāmji no Lerwick gan kontinentālo Skotiju un tuvējiem Orkneju salām, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry

Lerwick Prāmju osta atrodas Ziemeļu ostā, apmēram jūdzi no pilsētas centra. Lerwick ir galvaspilsēta Šetlandes un centri visu savu darbību visā tās aizņemts ostu, īpaši vasarā. Nosaukums Lerwick nāk no sennorvēģu un nozīmē "Bay of Mud".

Prāmji uz un no Lerwick

Ceļošana ar Northlink Prāmji būs neaizmirstams piedzīvojums. Borta jūs varēsiet atpūsties absolūtu komfortu. Northlink kuģi ņemt vērā īpašās prasības, kas Ziemeļjūrā un Pentland Firth laika apstākļiem un liks jums justies kā jūs esat kruīzā.

Lerwick ostu iekārtām

Lerwick Prāmju osta pilnībā sāka darboties 2002. gada oktobrī un turpina sniegt lieliskas iespējas, lai pasažieriem. Ierobežots skaits bezmaksas autostāvvietu sniedz Lerwick Ostas pārvalde gan īstermiņa un ilgtermiņa uzturēšanās autostāvvieta; Tomēr pieejamība ilgtermiņa uzturēšanās autostāvvietas netiek garantēta un nakti autostāvvieta īstermiņa uzturēšanās autostāvvietā ir aizliegta.

Nokļūšana Lerwick

Holmsgarth termināls ir apmēram 1 jūdze uz ziemeļiem no pilsētas centra, iepretim Šetlandes Hotel un apkalpo autobusu un taksometru. Par transportlīdzekļu vadītājiem, visi porti ir skaidri parakstīti.

ierobežots skaits bezmaksas autostāvvietu sniedz Lerwick Ostas pārvalde gan īstermiņa un ilgtermiņa uzturēšanās autostāvvieta, šī būtne zīmi atbilstoši publicēta. Jāatzīmē, ka pieejamība ilgtermiņa uzturēšanās autostāvvietas netiek garantēta un nakti stāvvieta tuvākajā uzturēšanās autostāvvietā ir stingri aizliegta.

Lerwick autoosta atrodas mazāk nekā vienu jūdzi no prāmju termināla. Autobusu pakalpojumi Šetlandes sniedz Šetlendas salu padomes un darbojas ar dažādām vietējām operatoriem.

Lerwick Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

NorthLink

Holmsgarth Terminal, Holmsgarth, ZE1 0PR, Shetland Islands