Leros Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Leros Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Leros ar AFerry. Jūs varat izmantot Leros ņemt prāmjus ap Dodekanēsas salām, kā arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi Dodekanēsā salās ir pieejamas no Leros uz Kos, Lipsi, Patmos un Rodā, bet prāmji prom no Dodekanēsas salām bura Pirejas un Syros.

Leros Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Leros darbina ar Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Leros, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Leros, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Leros prāmji ar Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Leros būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Leros Prāmji
  • Leros Prāmji
  • Leros Prāmji

Par Leros

Galvenais osta Leros atrodas pilsētas Lakki. Leros bija jūras kara bāzi vāciešiem un itāļi pirms tā tika atvērts tūristiem ļoti nesen, tāpēc Leros joprojām neskartas salas ideāls atviegloti klusums brīvdienas. Jūs varat pasūtīt prāmjus Leros no citiem galamērķiem visā Dodekanēsā salām vai uz kontinentālo Grieķiju caur AFerry

Daži no vietām redzēt Leros ir bizantiešu pils Platanos, arheoloģiskās un vēstures muzeju, neoklasicisma savrupmājas un britu karavīru kapsēta no kaujas 1943. gadā

Leros piedāvā mierīgu atmosfēru tiem, kas vēlas izvairīties no steigas un baudīt mierīgu atpūtu.

Leros raksturo pievilcīgu maz ciematu ar atšķirīgu arhitektūras stilā un 60 kilometru attālumā no gleznainā krasta ar skaistu smilšainās pludmales.

Lai Leros ir klusāka vieta tūrisma ziņā, ir daudz izvēles attiecībā uz izmitināšanas, kūrorti, krodziņi un bāri ciemos uz Leros.

Prāmji uz un no Leros

kuģa Blue Star Ferries , kā arī virkne kajītes un sēdvietu skaitā aviokompānija stila sēdekļi, jūs atradīsiet, a la carte restorāns , kafejnīca, bārs, veikali, interneta piekļuve, bankomāts un nakts klubs. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.

Dodekanisos Seaways nodrošina aviosabiedrības stils sēdvietu viņu fastcraft katamarānu kuģiem. Katram kuģim ir pārtikas kiosks pārdot uzkodas un dzērienus.

Leros ostas iekārtām

Ir pamata iekārtām, kas Leros ostā pati, ar vairāk pāris minūšu attālumā no ostas.

Leros Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Leros Port, Lakki, Leros, Dodecanese, Greece

Blue Star Ferries

Leros Port, Lakki, Leros, Dodecanese, Greece

Dodekanisos Seaways

Leros Port, Lakki, Leros, Dodecanese, Greece