Lembongan Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lembongan Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Lembongan ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Indonēzijā ir pieejami no Lembongan uz Gili Air un Gili Trawangan.

Lembongan Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Lembongan ir vada Bluewater Express. Kad jūs meklēt prāmi uz Lembongan, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Lembongan prāmji ar Bluewater Express ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Lembongan būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Lembongan Prāmji
  • Lembongan Prāmji
  • Lembongan Prāmji

Par Lembongan

Lembongan ir viens no 3 Nusa Penida salām, kas atrodas starp Bali un Lombok Indonēzijā. Tā ir viena no Bali populārākajiem apskates objektiem, sala paradīze, kur jūs varat ievietot jūsu kājām uz augšu un atpūsties. Lielākā daļa tūristu šeit ierodas, lai palikt kūrortiem Sēņu Bay. Apmeklētāji var baudīt balto smilšu pludmales ar kristāldzidru ūdeni, kas nekad nav pārpildīts. Actitivies baudīt iekļaut snorkelēšana, niršana ar akvalangu un laivu braucienus. Daudz Sērfotāju novērtēs labas viļņiem arī šeit. ir pārpilnība jūras dzīvi un skaistu koraļļu redzēt. Apmeklētāji arī baudīt uzzināt par plaukstošu jūraszāles nozarē.

Prāmji uz un no Lembongan

Bali Ferry piedāvā braucienus uz salas Lembongan Bali/Sanur Jetty uz kuģa ātri laivas.

Lembongan ostas iekārtām

Lembongan Prāmju punkts atrodas uz Jungut Batu līča rietumu krastu uz salu. Nav iespējas, bet jūs varat iegādāties atspirdzinājumus tuvējos veikalos.

Nokļūšana Lembongan

Lembongan Island nav motorizētu transportu. Jūs varat pastaigāties vai iznomāt velosipēdu vai motociklu.

Lembongan Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Bali Ferry (Liva Group HK Limited)

Jungut Batu Bay, Nusa Lembongan., , Indonesia