Prāmis Le Havre

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Havras ar AFerry. Prāmji uz Le Havre, Francijā, ir pieejami no Anglijas. Jūs varat veikt prāmi uz Le Havre no Portsmouth.

Le Havre Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Le Havre darbina ar Brittany Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Le Havre, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Caen un Dieppe, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Le Havre prāmji ar Brittany Ferries ir pazīstami ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Le Havre būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Prāmis Le Havre
  • Prāmis Le Havre
  • Prāmis Le Havre

Par Le Havre

Le Havre prāmju osta ir pirmā osta pie ieejas Lamanšā, un atrodas lielākā pilsēta centrā Normandijā, kuras iedzīvotāju skaits 196,000. Havre de Grace tika dibināta 1517. karalis Fransuā (1.), jo aizsērēšanas līdz ar Honfleur un Harfleur ostām līcī Sēnas upes. Jūs varat pasūtīt visus prāmjiem uz Le Havre ar AFerry

Le Havre atrodas pie mutes upes Seine ar Parīzi tikai 200 km attālumā, padarot Le Havre vistuvāk ostas uz Parīzi. Le Havre pati par sevi ir jauka vieta, lai apmeklētu ar savu ekskursijas un iepirkšanās. Liela daļa iepirkšanās ir forma ielu tirgi un iepirkšanās centriem. Quartier Grand centrs ir galvenais iepirkšanās centrs ar uz tirgu un gājēju ielām. Quartier St Francois ir netālu no ostas, un ir ikdienas zivju tirgus, kā arī burvīgas bāri un restorāni. Le Havre tagad arī lepojas Frances lielākais skeitparks, kas ir ideāli piemērots ģimenēm un bērniem.

Prāmji uz un no Le Havre

DFDS Seaways sniegt pakalpojumus Le Havre no Portsmouth, kas maršrutam Transmanche un LD Lines iepriekš darbotos. Uz kuģa ar DFDS Seaways atradīsiet augstāko komforta līmeni apvienojumā ar ātrumu, kopā ar plašu iekārtu. Tie ietver bāri, pašapkalpošanās restorānu un iepirkšanās. Jūs varat arī izvēlēties luksus atpūtas vietas vai baudīt komfortu un mieru krustojuma savā kajītē.

Brittany Ferries , kas izveidota 1972. gadā, ir vadošais prāmju kompānija rietumu un centrālajā kanālā ar prāmjiem uz ziemeļiem no Spānijas, Francijas un Korkas Īrijā. Brittany Ferries darbojas viena no modernākajām flotēm uz kanālu. Brittany Ferries jaunākais kuģis, uz mv Cap Finistère , sāka darboties 2010. gadā un darbojas ar Portsmouth līdz Santander un Portsmouth līdz Cherbourg maršrutiem. Borta iekārtas ietver ērtas atpūtas zonas, piekļuve internetam un plašu bāriem un restorāniem. Borta dažiem lielākiem kuģiem jūs varat atrast arī kinoteātri, bērnu izklaides un diskotēkas.

Bretaņa Prāmji économie , ir tikko uzsākta prāmju satiksmi starp Portsmouth un Franciju un Spāniju. Tas ir "no-frills" serviss, ideāli piemērots tiem, kas vēlas ceļot iespējami lētāko cenu. Etretat ir kuģis, kas darbojas jauno économie pakalpojumu. Uz kuģa Jūs atradīsiet bāru, filmas atpūtas atpūtas zona un privāta vannas kabīnes.

Havras ostas iekārtām

Galvenais Le Havre pasažieru termināls ir rezervēta LD Lines, un tiek saukta par "Citadelle", kas piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas, ieskaitot veikaliņi, atpūtas telpas, tualetes, reģistrēšanās galdiem, kā arī ilgtermiņa autostāvvietu.

Getting Le Havre

No Parīzes, veic autoceļa A13 (90km); tad veikt izeju uz E46/E402 (Le Havre/Caen) un apvienot uz A13 (32km), veikt izeju uz A131 uz Havras/Fecamp (15km). Veikt nelielu labo pagriezienu E05 (sekojiet norādēm uz Le Havre) un nogriezieties pa labi pie N15 un sākt sekojot norādēm uz Le Havre prāmju ostas.

Le Havre ir tikai 95km no Caen. Veikt A13 autoceļu un tad A29, sekojot norādēm uz Havras un Le Havre prāmju ostas.

No Dieppe, veic Avenue de Breaute/N27 50 km, tad izeju uz A29 virzienā Le Havre/Caen un turpināt 65 km, tad paņem A131/E05 virzienā Le Havre, turpināt uz N282, un beidzot veikt N15, kas palīdzēs jums, lai pilsētas centrā, kur jūs atradīsiet norādēm uz ostu.

osta atrodas tikai 20 minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra, vienkārši izpildiet Pointe de Floride (iešana ceļš, kas sagatavota par piestātnes).

Ir autobuss, kas darbojas starp ostu un Le Havre pilsētas centrā. Atspole aizsnausties/uzņemt punkti atrodas centrā Le Havre priekšā St Michel baznīcas, ko Coty iepirkšanās centrs. Lūdzu, jautājiet borta sīkāku informāciju.

Le Havre Ferry Port, tikai 5 minūšu brauciena attālumā uz pilsētu, 8 minūšu brauciena attālumā no pludmales un autobusu pieturas, vai pie dzelzceļa stacijas. Ir taksometru pakalpojums pieejams ostā, kas maksā aptuveni 8 eiro, lai no pilsētas centra.

Le Havre Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Brittany Ferries

Terminal de la Citadelle, 76600,Le Havre, France

DFDS

Terminal de la citadelle, Quai Auguste Brostrom, 76600 Le Havre, France