LD Lines Prāmji

LD Lines
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Portsmouth/Le Havre un Ņūheivena/Dieppe maršruti tagad vada Dover uz Calais prāmju lpp.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt LD Lines prāmju no Anglijas uz Spāniju, un no Īrijas uz Spāniju caur Franciju. Visi LD Lines prāmji ir moderni un labi aprīkoti. Veikt LD Lines prāmi un sākt savu brīvdienu, kad jūs soli uz klāja. AFerry vienmēr lētas cenas LD Lines un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt LD Lines prāmjus no Poole līdz Gijon, Poole uz Santander un arī Rosslare Īrijā uz Gijon Spānijā caur St Nazaire (Nantes) Francijā. Skatīt zemāk jaunāko LD Lines cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu LD Lines grafikam ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 90 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

LD Lines Maršruti

   Par LD Lines kuģiem

   LD Lines ekspluatē floti modernas un labi aprīkoti kuģi, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Uz kuģa LD Lines prāmju jūs parasti atrast bāriem un restorāniem un biznesa atpūtas telpa ar bezvadu internetu. Daudzi kuģi ir arī bērnu rotaļu zonas, video spēles un iespēju izīrēt DVD, ja jūs veikt kabīne. Jūs varat izvēlēties, lai pavadīt savu ceļojumu privātā kajītē vai rezervēt zemo izmaksu Sēdvieta.

   Norman Asturias darbojas uz Poole uz Spāniju ceļiem un var uzņemt līdz 518 pasažieriem 120 kajītes un pusguļus sēdekļiem. Uz kuģa Jūs atradīsiet bārs, restorāns, kino, WiFi zona un ērtas atpūtas atpūsties šķērsojot.

   Norman Atlantic buras maršrutā no Rosslare līdz St Nazaire uz Gijon. Ērtie kabīnes piedāvā mierīgu nakts miegu un lielisku pakalpojumu klāstu, lai baudīt. Tie ietver bārs, restorāns, veikals un ērtas atpūtas. Kuģis ir spējas 492 pasažieriem un 195 automašīnām.

   LD Lines "cits kuģis, uz Norman Spirit , kas šobrīd darbojas uz Dover-Calais maršrutā - kopīga darbība starp LD Lines un lietā DFDS Seaways, ko var rezervēt here .


   Vai jūs izmantojat LD Lines Poole uz Satander prāmju satiksmi, ka LD Lines Poole Gijon prāmju satiksmi vai pat ceļot no Francijas uz Spāniju uz St Nazaire (Nantes) uz Gijon maršrutam, jums ir saistoši ir relaksējoša un patīkamu braucienu ar LD Lines prāmjiem.

   Pet Rezervēšana Informācija

   jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni-pavadoni LD Lines prāmju ar AFerry.Just izvēlēties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

   Mājdzīvnieki par LD Lines jāpaliek transportlīdzeklī visu laiku. Ja jūs ceļojat ar kājām, jums ir līdzi būris jūsu pet. Ir robeža pieci mājdzīvniekiem vienai personai.

   Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .