Lavrio Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lavrio Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Lavrio ar AFerry. Prāmji uz Lavrio, Grieķijā, ir pieejami no salu. Jūs varat veikt prāmi uz Lavrio no Syros.

Lavrio Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Lavrio darbina ko Hellenic Seaways. Kad jūs meklēt prāmi uz Lavrio, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Lavrio prāmji ar Hellenic Seaways ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Lavrio būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Lavrio Prāmji
  • Lavrio Prāmji
  • Lavrio Prāmji

Par Lavrio

Lavrio (pazīstams arī kā Laurium) ir pilsēta Atikā dienvidos, Grieķijā, kas atrodas apmēram 60km dienvidaustrumus Atēnās. Klasiskā civilizācija, Laurium bija slavena ar saviem sudraba raktuvēm, kas ir viens no galvenajiem ieņēmumu avotiem par Atēnu valstī. Arheoloģiskā muzejs Lavrion rāda daudz stāstu par šo raktuvēm.

Prāmji uz un no Lavrio

Prāmji uz Lavrio darbina ar Hellenic Seaways , ar 10 parastie prāmji sniedzot dažādus kabīnes un modernām iekārtām, tostarp restorāni, veikali un Sun klājiem. Daži prāmji ir arī peldbaseini, ko var izmantot vasaras mēnešos. Ar kuģi var pārvadāt starp aptuveni 1300 un 1900 pasažierus.

Lavrio Karte

Skatīt karti

Ostu adreses