Las Palmas de Gran Canaria prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Las Palmas de Gran Canaria Maršruti

 • Arrecife līdz Las Palmas de G.C. / Las Palmas de G.C. līdz Arrecife
  1 krustojumi katru nedēļu
  5 h 30 min
 • Arrecife līdz Las Palmas de G.C. / Las Palmas de G.C. līdz Arrecife
  6 krustojumi katru nedēļu
  4 h 45 min
 • Cadiz līdz Las Palmas de G.C. / Las Palmas de G.C. līdz Cadiz
  1 krustojumi katru nedēļu
  33 h
 • Huelva līdz Las Palmas de G.C. / Las Palmas de G.C. līdz Huelva
  2 krustojumi katru nedēļu
  31 h 31 min
 • Morro Jable līdz Las Palmas de G.C. / Las Palmas de G.C. līdz Morro Jable
  3 krustojumi katru nedēļu
  2 h 45 min
 • Morro Jable līdz Las Palmas de G.C. / Las Palmas de G.C. līdz Morro Jable
  2 šķērsošana katru dienu
  2 h
 • Santa Cruz de Tenerife līdz Las Palmas de G.C. / Las Palmas de G.C. līdz Santa Cruz de Tenerife
  1 krustojumi katru nedēļu
  6 h
 • Santa Cruz de Tenerife līdz Las Palmas de G.C. / Las Palmas de G.C. līdz Santa Cruz de Tenerife
  3 šķērsošana katru dienu
  1 h 40 min

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Las Palmas de Gran Canaria ar AFerry. Jūs varat izmantot Las Palmas de Gran Canaria, lai prāmjus ap Kanāriju salām, kā arī. Vietējie pakalpojumi Kanāriju salās ir pieejami no Las Palmas de Gran Canaria Morro Jable, Puerto del Rosario un Santa Cruz de la Palma, kamēr prāmji prom no Kanāriju salām bura Arrecife, Cádiz, Huelva un Santa Cruz de Tenerife.

Las Palmas de Gran Canaria prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Las Palmas de Gran Canaria darbina ar Fred Olsen, Naviera Armas un Transmediterranea. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Las Palmas de Gran Canaria, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Las Palmas de Gran Canaria, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Agaete, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Las Palmas de Gran Canaria prāmji ar Fred Olsen, Naviera Armas Transmediterranea ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Las Palmas de Gran Canaria būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

 • Las Palmas de Gran Canaria prāmji
 • Las Palmas de Gran Canaria prāmji
 • Las Palmas de Gran Canaria prāmji

Par Las Palmas de Gran Canaria

Las Palmas de Gran Canaria ir Spānijas pilsēta, galvaspilsēta Gran Canaria, kas ir viena no Kanāriju salām. Jūs varat nozvejas prāmjiem uz citām Kanāriju salām un kontinentālo Spāniju: visi šie prāmji var rezervēt ātri, lēti un ērti tiešsaistē AFerry.

Las Palmas de Gran Canaria ir ļoti kosmopolītiska pilsēta. Ir tautas pludmales tuvumā un aizņemts ostas. Ir pilsētas festivāls jūnijā svin pamatu Las Palmas de Gran Canaria. Par Las Palmas de Gran Canaria karnevāls ir viens no tipiskākajiem un slavenākajiem pusēm no pilsētas.

Prāmji uz un no Las Palmas de Gran Canaria

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

Transmediterranea s mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz klāja viņu kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Las Palmas de Gran Canaria ostu iekārtu

Las Palmas de Gran Canaria Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.

Nokļūšana uz Las Palmas de Gran Canaria

Pilsēta ir saistīta ar trim superhighways tostarp GC1 uz dienvidiem, uz GC2 uz rietumiem un GC3 uz dienvidiem. No Las Palmas de Gran Canaria prāmju ostas jūs varat sasniegt ostas Arrecife, Cádiz, Santa Cruz de Tenerife un Puerto Rosario.

Las Palmas de Gran Canaria Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Naviera Armas

Plaza Mr. Jolly, s/n, C.P. 35008, Canary Islands

Trasmediterranea

Plaza Mr. Jolly, s/n, C.P. 35008, Canary Islands