Larvik Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Larvik Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Larvik ar AFerry. Prāmji uz Larvik, Norvēģijā, ir pieejami no Dānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Larvik no Hirtshals.

Larvik prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Larvik darbina ar Color Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Larvik, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Bergen, Kristiansandā un Langesund, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Larvik prāmji ar Color Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Larvik būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Hirtshals - Larvik
(Color Line)
101 €
  • Rezervēts: Pr, 7.9.2020.
  • Ceļojiet: Se, 12.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1

Īpašie piedāvājumi

  • Larvik Prāmji
  • Larvik Prāmji
  • Larvik Prāmji

Par Larvik

Larvik prāmju osta atrodas uz dienvidaustrumu piekrastē Norvēģijas, aptuveni 65 kilometru attālumā no Norvēģijas galvaspilsētas Oslo. Larvik prāmju osta ir nozīmīgs mezgls starp sauszemes un jūras transportu. Larvik ir iespaidīgs un daudzveidīgu ainavu. No Larvik, jūs varat saņemt prāmjiem uz Hirtshals Dānijā - un visi šie prāmji var rezervēt internetā, izmantojot AFerry.

Ar savu 123 kilometrus visvairāk pievilcīgu un skaistu piekrasti, Larvik nekad neizdodas pārsniegt jūsu cerības. Larvik rajons ir arī bagāta ar kultūras vēsturē. Jūs atradīsiet daudz atrakcijas, kas parāda saknes grāfistes iepazīšanās atpakaļ uz senatne un laiku čuguna rūpniecības un kuģniecības.

Larvik ir arī pazīstama ar tās dabas atsperes minerālūdens. Molen, Norvēģijas lielākā pludmale Rolling Stones ir galvenais apskates objekts netālu no Larvik.

Prāmji uz un no Larvik

Color Line darbojas sešas modernas kuģus, tostarp kruīza kuģiem, ātrgaitas pasažieru prāmju un kravas kuģis. Uz klāja jūs atradīsiet visu veidu restorāni, kas piedāvā karstu ēdienu un uzkodas, kā arī lielus beznodokļu veikalus ar plašu preču kategoriju.

Larvik ostas iekārtām

Jauna prāmju terminālis tiek būvēts ar prāmju kompānijas Color Line kopā ar ostas iestādi Larvik. Jaunā iekārta, kas ir saistīta ar atvērta 2008. gada jūnijā tiks ietvertas visas mūsdienu ērtības, apkalpo pasažieru un kravas satiksmi līdzīgi.

Ir ierobežots autostāvvietu skaits. Tos nav iespējams rezervēt iepriekš un nav uz vietas drošību. Lielākā daļa autostāvvieta ir bez maksas, un transportlīdzekļus var novietot līdz pat 24 stundām.

Nokļūšana Larvik

Take E18 no Kristiansandas uz Arendal caur Stathelle un sekot zīmes uz Larvik. Ja jūs ceļojat no Oslo, ņem E18 uz Drammen caur Holmestrand un sekojiet norādēm uz Larvik. Ir arī regulāras vilcienu satiksme no Oslo.

Larvik Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Color Line

Ferjeterminalen, 3255, Norway