Larne Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Larne Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Larne ar AFerry. Prāmji uz Larne, Ziemeļīrijā, ir pieejami no Skotijas. Jūs varat veikt prāmi uz Larne no Cairnryan.

Larne Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Lārna tiek darbināti ar P & amp; amp; O Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Larne, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Belfāstu, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāni

Larne prāmji ar P & amp;. Amp; O Ferries ir pazīstami ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Larne būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Larne Prāmji
  • Larne Prāmji
  • Larne Prāmji

Par Lārna

Larne ir ideāla vieta, no kuras iepazīt skaisto lauku ainavu County Antrim un slavenā Causeway piekrastes Route. Slavenais Antrim Coast Road ar tās 36 jūdzes no iespaidīgu kaļķakmens krasta faktiski sākas no Larne. Prāmji no Larne iet Cairnryan un Troon Skotijā un to var rezervēt, izmantojot AFerry

Larne ir gan modernākā un lielākā seno vietu. No pilsētas nosaukums tiek uzskatīts, ka ir iegūti no princi sauc Lathar, dēls sena īru karalis, kurš tika piešķirts par zemes viņa tēvs. Teritorija bija saukt Lathar-na, kas nozīmē zemēm Lathar, un tas ir anglicized uz Larne.

Larne ir aizņemts pilsēta, kas piedāvā plašu veikalu un vairāku lielisku parku un atpūtas iespējām. Jo Lārna varat baudīt daudzas āra aktivitātēm, tostarp golfs, riteņbraukšana un putnu vērošanu. Carnfunnock Country Park apvieno atrakcijas un izklaides ar krāšņumu tās dabas ainavām.

kultūras centrs Larne s Borough ir Carnegie Bibliotēka, kas sastāv no Larne muzejs, John Clifford galerija, Larne Art Club, Larne Drāmas Circle un Larne & amp; Rajona vēsturiskā biedrība. Jo Larne Borough ir daudz pilsētu un ciematu vērts apmeklēt, piemēram, Ballycarry, Cairncastle un Glynn.

Prāmji uz un no Larne

P & amp; O Ferries borta ērtības ietver veikali, kafejnīca, restorāni, piano bārs kino, dzīvu izklaides, kazino, birojs de izmaiņas un kabīnes iegūt labu nakts miegu. P & amp; O Ferries nodrošina līdz astoņām reisu dienā no Larne prāmju ostas Cairnryan un vasarā tikai servisa uz Troon Skotijā.

Larne ostu iekārtām

Larne Ferry Terminal piedāvā lielisku iespēju gan pasažieru un kravas klientiem.

Ir kafejnīca, ar patīkamu atpūtas zonu, ka svaigi sagatavo karsto un auksto ēdienu. Veikalā ir avīzes, kā arī konditorejas izstrādājumi un dāvanas, savukārt bankomāts ir tikai ārpus termināla ēkas. Ir auto novietošanas iekārtas krītot nost vai pacelt kāju-pasažierus. Izmantot Car Park 1, pirmās 10 minūtes ir bezmaksas un 60p stundā vai nepilnu stundu līdz 8 stundām. Jūs varat novietot uz dienu pie izmaksām £ 6. Ostas ir aizsargāts ar 24-stundu drošības un videonovērošanas kamerām. Automašīnu nomas pakalpojums ir pieejams.

pasažieriem invalīdiem Ir paredzētas automašīnu stāvvietas netālu no termināla ēkas, invalīdiem tualetes telpas un ratiņkrēsli ir pieejami; ja jums nepieciešama palīdzība, katrs darbinieks ir apmācīts un būs priecīgi palīdzēt.

Nokļūšana Lārna

Translink piedāvā autobusu un vilcienu pakalpojumus no ostas Lārna uz dažādiem galamērķiem.

Larne osta atrodas apmēram 25 minūšu brauciena attālumā, uz ziemeļiem no Belfāstas. Veikt M2 autoceļu ziemeļu uzturas Lane 2 vai 3 (5). Pēc apmēram jūdzi, jums iet divās lidojumu, pārnesumos, kas ir virs galvas apmaiņas. Sekojiet autoceļu vēl 1/2 jūdzes, un jūs ievērosiet, ka tas, šķiet, sadalīt trīs.

Lai jūsu kreisā ir saspringts kreisā pagrieziena apbraucamā ceļa, uz Greencastle; taisni uz priekšu, ir divas joslas no M2, kas faktiski savukārt pa kreisi pirms pieaug augšup un divas joslas pa labi kļūt M3 un seko krasta Belfast Lough. Ir svarīgi, lai šajā brīdī jūs esat joslu 2. vai 3.

izpildiet autoceļu kalnā apmēram 3 jūdzes (5km), un pēc tam, kad tas līmenis, jūs būtu informēti par slīdēšanas ceļa jūsu kreisi, kas jūs aizvedīs uz Larne pa A8 (M). Atstājiet M2 šajā brīdī, un uz off-slīdēšanas nokļūt labajā joslā, kā jūs tuvojaties apļa veida krustojumu. Lidot virs virs apkārtceļu ir autoceļa tik, ņem nākamo izeju no apkārtceļu un ceļot augšup un pēc tam uz leju uz citu apļveida krustojumu.

Iet taisni uz priekšu šajā apkārtceļu un sekojiet šo ceļu, kamēr jūs sasniegsiet Larne. Kā jūs sasniegsiet Larne jūs apzināties laba zīme posts pret prāmju ostas.

Larne Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

P&O Ferries

Larne Harbour, Larne, Co. Antrim, BT40 1AW, Northern Ireland

Isle of Man Steam Packet

Larne Harbour, Larne, Co. Antrim, BT40 1AW, Northern Ireland