Largs Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Largs ir populārs kūrorts uz Skotijas rietumu piekrastē, un ir labs pamats, lai izpētītu daudzas rietumu krasta salas. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Largs un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

Īpašie piedāvājumi

  • Largs Prāmji
  • Largs Prāmji
  • Largs Prāmji

Prāmji uz un no Largs

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Largs. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Largs ostu iekārtām

Tikai 5 minūšu pastaigā gar galveno ielu jūs būsiet pilsētā, kur jūs atradīsiet veikalus, restorānus un bankas.


Nokļūšana Kilchoan osta

Pēc auto
no Glāzgovā, ņem M8 līdz Junction 28A un izeju uz A737 pret Irvine. Pie Roadhead Roundabout in Lokvinoha, veic trešo nobrauktuvi uz A760. Palieciet ar A760, jo tas novedīs tevi centru Largs. Autostāvvieta nav pieejama ostā, bet ir pieejama pilsētas centrā (maksas).

Pēc Train
Largs dzelzceļa stacija atrodas tikai 250m no ostas un piedāvā tiešu satiksmi uz un no Glāzgovas.

Ar autobusu
No Glāzgovā, veic x36 virzienā Ardrossan. Tad Bellstree Road, mainīt uz 904 pret Largs. Autoosta atrodas centrā Largs, pretī dzelzceļa stacijai.


Par Largs

Largs ir labi pazīstama ar savu ikgadējo Viking festivāls, atzīmējot lielo kaujas 1263. klāsts kaujas atkārtotas aktiem un vēsturisko displejiem iezīmē beigas vikingi valdīt rietumu Skotijā. Kā piejūras kūrortā, Largs piedāvā daudz atpūtas aktivitātes, tostarp golfs, bļodas, peldēšanās un daudz ko citu.

Rezervējiet prāmi uz Largs no Cumbrae vienkārši un droši ar AFerry.

Largs Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

The Ferry Terminal, Largs, KA30 8BG, Scotland