Langnas Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Langnas Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Langnas ar AFerry. Prāmji uz Langnas, Ālandu salās, ir pieejami no Somijas un Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Langnas no Naantali, Stokholmu un Turku.

Langnas Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Langnas darbina Finnlines, Tallink Silja un Viking Line. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Langnas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Langnas, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Kapellskär, Mariehamn un Stokholmas, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Langnas prāmji ar Finnlines, Tallink Silja un Viking Line ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Langnas būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Langnas Prāmji
  • Langnas Prāmji
  • Langnas Prāmji

Par Langnas

Langnas ir tikai 18 jūdzes uz dienvidaustrumiem no Ālandu kapitāla Mariehamnas. Langnas Prāmju osta pieder autonomo iestādei Ālandu un tika būvēts, lai pielāgotos vairāk savienojumus kontinenta Somijā un Zviedrijā.

Langnas ir neliela osta Lumparland, viena no mazākajām pašvaldībām par Ālandu. Lumparland ir gleznaina maz novads ar sulīgs zaļā pļavas, lauki mijas ar mežiem, pakalniem, līči un skaistas pludmales.

jāredz vietu savukārt Langnas ir vecākā koka baznīca Lumparland un elpu aizraujošs skats no augstāko kalnu sauc Lumpokasen.

Lumparland ir saistīts ar vairākām citām Olandes pašvaldībām, Zviedrijas un Somijas cietzemes, izmantojot Langnas prāmju ostas.

Prāmji uz un no Langnas

Viking Line prāmju satiksme piedāvā plašu rang izklaides un citas iespējas, tostarp augstas kvalitātes restorāniem, bāriem, atpūtas, relaksējošā saunas un baseini , kā arī virkne citu spa un atpūtas iespējām uz kuģa to ērtas un modernas prāmji.

Langnas ostas iekārtām

Langnas Prāmju osta tika uzbūvēta ar izmaksām aptuveni 5 miljoni eiro . Langnas prāmju ostu pakalpojumi maršruti uz Stokholmu un Turku nakts laikā, un ir aprīkots ar piemērotām iekārtām. Taksometri ir jārezervē iepriekš ar Viking Line.

Nokļūšana Langnas

No Mariehamnas kāps uz Neptunigatan un nogriezieties pa kreisi pie Västra Utfarten tajā Apvedceļā veikt pirmo nobrauktuvi uz Sjukhusvägen un second nobrauktuvi uz ceļa, 3 un izpildiet apzīmējumi uz prāmju termināļa.

Langnas Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Tallink Silja

Tallink Silja Line terminal Langnas, 22630 Lumparland, Finland

Viking Line

Viking Line terminal Langnas, Långnäsvägen 656, 22630 Lumparland, Aland Islands. Finland