Langesund Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Langesund Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Langesund ar AFerry. Prāmji uz Langesund, Norvēģijā, ir pieejami no Dānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Langesund no Hirtshals.

Langesund Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Langesund darbina ar Fjord Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Langesund, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Bergen, Kristiansandā un Larvik, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Langesund prāmji ar Fjord Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Langesund būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Langesund Prāmji
  • Langesund Prāmji
  • Langesund Prāmji

Par Langesund

Langesund ir skaista Norvēģijas piejūras pilsēta ar diezgan multi-krāsainu māju un viens no slavenākajiem vasaras pilsētām Norvēģijā, jo labas laika un skaista ainava. Jūs varat atrast dažādas viesnīcas un restorāni šeit, ja jūs plānojat par uzturas šeit. Vēsturiski tas bija viens no svarīgākajiem kuģošanas pilsētām valstī. Slavenākajiem orientieris Langesund ir Langoytangen BDR, bāka uz mazas salas tiesības ārpus Langesund. Labi pazīstams kā mājās uz koncertu galamērķim Wrightegaarden tas rīko koncertus visā vasarā un ir redzamas mākslinieku, tostarp Eltons Džons un Bobs Dilans.

Prāmji uz un no Langesund

Fjord Line ir labi zināms un ļoti populārs norvēģu prāmju kompānija. Visi viņu kuģi piedāvā pilnu aprīkojumu un augstāko komforta līmeni. Neatkarīgi maršruts izvēlaties ar Fjord Line, jums ir pienākums būt izcili braucienu. Restorāni uz kuģa parasti piedāvā virkni ēdienu no Skandināvijas, un ir labi vērts apmeklēt.

Tātad rezervēt Langesund prāmis tiešsaistē jau šodien ar AFerry. Vienkārša un droša rezervēšana gadu izdevīgām cenām un piedāvājumi!

Langesund Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Fjord Line

Langesund Port, Langesund, End of Route 352, Norway